Tatralandia a vlastná strava

pictbridge
26. jún 2023

Ahojte. Aby to nevyznelo že som škrob a nedoprajem ďeťom tak áno doprajem ale máme pubertiaka ktorý zje všetko čo nezje jeho a 10 ročného papkača. V stredu ideme do tatralandie a už len samotný vstup stal teda dosť preto sa chcem opýtať či je možné doniesť si tam niečo pod zub aj vlastné či sú tam nejaké miesta na napapanie sa vlastného jedla samozrejme hlavne sa pôjdeme najesť ale to pomimo take na zobnutie. Ešte sme tam neboli tak neviem čo mám od toho očakávať . Tak isto kúpila som vstupenky cez goopass ako to tam potom funguje? Ďakujem krásne za každé info ❤

dadis
26. jún 2023

@pictbridge Ano, jasne.

martul
26. jún 2023

@pictbridge funguje to tak, že si kľudne rozlož deku, vyber rezne chlieb a dobrú chuť 😊

pictbridge
autor
26. jún 2023

@dadis
@martul ďakujem krásne 🙂🙂

mogaa
26. jún 2023

ak čakáš nejaký priestor kde si stravu zohreješ alebo aspom stôl a stoličky kde sa normálne najete, tak snívaj ďalej...ale teda lavičky sú všade, rovnako si môžete rozložiť deku a najesť sa....pobal lepeňáky, nejaký koláč, ovocie, niečo na pitie a vybavené....

zuzubb007
26. jún 2023

Jasne vsak ako na plazi, date deku a mozes si zbalit co chces na jedenie a uzivate veget

babulkomale
26. jún 2023

Takto ti tam odporúčam ísť, aby si sa ukryla pred zrakmi KAzMK ( Klub antilepeňáčok z Modrého koníka). Ešte by ťa zlynčovali!

pictbridge
autor
26. jún 2023

@mogaa
@babulkomale nieeee takto to nechcem baby. Ide mi hlavne o ovocie nejaké tie chipsy a také malé zakusnutia žiadne rezne ani lepeňaky . Proste len na zahryznutie. Hlavne jedlo si zakúpime .

zalka
26. jún 2023

@pictbridge moc si nefandi kúpou hlavného jedla, predražené a nie moc chutné ... čo si tak matne pamätám, to tie lepenáky a rezne je lepší nápad ...

gabriellka
26. jún 2023

@pictbridge kludne im zober aj lepenaky. Vyvazis ich zlatom. Porcie malé a drahé.

dadis
26. jún 2023

My sme su vzdy predtym kupili v LM v Lidli nejake pecivo, ovocie, keksiky a vodu. Normalne sme si to dali na lehatkach. Tam sme si vzdy nieco aj kupili, nejaky nanuk, wafle, drink v bazene a navecerat sme sa vzdy boli v McD. Je to o polovicu lacnejsie a pre moje deti ako odmena. Nikdy sme nemali cely pitny rezim a vsetko jedlo na cely den len odtial. Ked mali chut na langos, nanuk, tak sme kupili, ale vsetko s mierou.

tanyag
26. jún 2023

@mogaa Ja len pomimo...môžem vedieť, čo sú lepeňáky? 😁

dadis
26. jún 2023

@tanyag Chlebik ako na desiatu 😀😆😆, zlepene dva krajce

tanyag
26. jún 2023

@dadis Ďakujem za vysvetlenie 😁

ibrunova
26. jún 2023

@pictbridge sa mi marí, že majú napísané, aby ľudia nejedli vlastnú stravu, ale nikdy som nevidela, že by to niekto sledoval.. A strava je tam brutálne predražená.

kristinapetronela
26. jún 2023

My si nosíme ,lebo .ona dcéra má diétu ... Ale podha mňa normálne si nabalte rezne 🙂

ninusa221
26. jún 2023

@pictbridge náhodou varia tam výborne

moname
27. jún 2023

radšej z domu drahé a mne nechutilo

mandzula
27. jún 2023

Boli sme par rokov dozadu, robila som si zo svokry srandu, ked chcela balit rezne, co som potom pri kvalite tam vareneho jedla prudko olutovala a tesila sa k nej na tie rezne, ktore mimochodom celkovo velmi nemusim.🙂
Pokojne si vezmi, co chces, da sa to tam zjest hocikde vonku.