Stretnutia mamičiek s deťmi v Žiline

ivushik287
18. nov 2016

Ahojte. Mame 10 mesacnu dcerku a chcela by som sa opytat ci v Ziline existuje nejake zdruzenie alebo nieco podobne pre mamicky s takymi malymi detmi. Nasa mala ma strasne rada deti tak by som chcela takto medzi deti v jej veku chodit. Dakujem za rady

evittam
18. nov 2016

@ivushik287 Ahoj, my chodíme do CVČ na Vlčincoch - Minicentrum Slniečko. Berú detičky od 1-3 rokov - my sme ale začali chodiť v septembri 2014 - kedy mala dcérka 9 mesiacov - úplne super. 😉 Inak viem, že je toho viac - ale bývame na Vlkoch tak nám toto najviac vyhovuje.

ivushik287
autor
18. nov 2016

A chodis tam s nou ano? Da sa tam prebalit mala nakrmit a spinkat?

evittam
18. nov 2016

@ivushik287 Ako prepáč za iróniu - nie sama chodím pozerať ako sa mamičky hrajú s deťmi - fakt prepáč ale nedalo mi - je to aktivita pre deti. A aktivity - od 9.30-11.30 čiže môžeš prebaliť, dať najesť ale určite nie spať. Ak ti 10-mesačné dieťa nevydrží hore 2 hodiny alebo má v tomto čase spánok tak si treba nájsť niečo iné. 😉 🙂

ivushik287
autor
18. nov 2016

Ironia bokom..myslela som to tak ci ju tam nechavas alebo s nou si tam...dakujem

evittam
18. nov 2016

@ivushik287 Aháááá, som to zle pochopila - prepáč..... 😉 Mi to prišlo také divné, že sa pýtaš na aktivity s deťmi a potom dáš takú otázku trošku od veci - nejak mi to nedošlo.... 🙂 😉

shee11
18. nov 2016

my chodíme tu http://www.rodinnarozpravka.eu/index.php/rozvrh je treba sa prihlásiť na konkt. aktivitu. je to centre.