Stanovanie v okoli Bratislavy

mamickazuzanka
21. júl 2017

Ahojte, kde v okoli Bratislavy sa da legalne stanovat? Opekat si ,aj nejaka voda by tam mohla byt. Ak by ste mali nejaky super tip na vylet tak sem s nim 😊 dakujem

dai
21. júl 2017

@mamickazuzanka pri seneckych jazerach?😉 ci myslis nejake osamele miesto?

mamickazuzanka
autor
21. júl 2017

@dai nemusi byt osamele miesto 🙂 hlavne aby tam bolo dovolene stanovanie pretoze sme boli vo vysokej a tam nam povedali, ze je to zakazane. Rada by som isla aspon na 3 dni tak aby sme sa tam aj osprchovat mohli 🙂 na Seneckych sa da?

lili2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamickazuzanka
autor
21. júl 2017

Tak vyskusame asi tie Senecke, dakujem 🙂

dai
21. júl 2017

@mamickazuzanka na seneckych je to kvazi normalna dovolenka... je tam kopu barov, restauracii, grilovane ryby aj super jedlo ... chodi tam kopu cechov aj nemcov - kopu veci aj pre deti - myslela som ze to vacsina ludi z ba pozna😉 pamatam si ze my sme opekali pri zlatych pieskoch aj v cunove... ale ci to bolo povolene neviem:-/

mamickazuzanka
autor
21. júl 2017

Na Seneckych som bola par rokov dozadu ale netusila som, ze sa tam moze stanovat 🙂

keram3053
21. júl 2017

viem ze kempy su aj smerom na zahorie,
v kuchyni za priehradou, a este aj medzi kuchynou a pernekom je jazero...ale este som tam nebol tak neviem ako to tam funguje, ale chystam sa
(jeden dva dni vydrzis aj bez sprchovania, okupes sa v jazere 🙂)))))))))

marci77
21. júl 2017

@dai mozem poprosit recenzie resp. nejaky tip na dobre restiky na seneckych jazerach kam radi chodite napr. na tie grilovane ryby? Lebo na seneckych jazerach JUH- tam maju velmi dobre langose, potom je tam ta restika lobster, ale menu nic moc a zbytocne predrazene sa nam to zdalo. Na SEVERe sme boli iba v tej restike koliba, celkom okej casnici chodia v krojoch a menu take tradicne slovenske 🙂 viac pochodit sme este nestihli 🙂 vstupne na senecke jazera na tuto sezonu 2017 sa zvysilo na 3eura v porovnani s minulym rokom, kedy to boli 2eura - tp iba info pre ostatnych. a vlacik z hlavneho namestia premava kazdu hodinu, vyzera ze je to daky novsi model ako z minulych rokov, kedy bol viac pokazeny ako fungoval

lili2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz