S deťmi do aquaparku v Bešeňovej. Čo ma tam čaká?

tinki
7. apr 2014

Chcela by som nejaké informácie..chystáme sa do aquaparku do Bešeňovej. Keďže sme tam ešte neboli, neviem si predstaviť, čo nás tam čaká. Ale k veci. Poraďte či si kúpiť celodenný vstup, ak chceme ísť len na vnútorné bazény, alebo len niekoľko hodinový vstup..
Neviem ako to sformulovať..Ide o to, že ak ideme na bazén, tak nám stačia dve hodiny, dievčatá sú vykúpané, mierne unavené a hladné..Tak sa ideme prezliecť a najesť..Ako to funguje v takom aquaparku, keď sa budeme chcieť najesť..je niečo aj vo vnútri, alebo len vonku..? Nebude dievčatám zima, dá sa tam prezliecť ísť najesť a znova sa kúpať..alebo či je tam vo vnútri ešte aj nejaký detský kútik..alebo niečo..? Jednoducho, či je tam čo robiť..či si môžme teoreticky naplánovať strávenie celého dňa tam..alebo už po "troch" hodinách nebude čo robiť...
Ak by bolo leto a vonku teplo, tak si to viem predstaviť..ale takto.. 🙂 😉

magdus999
8. apr 2014

Ahoj, už sme tam pár krát boli, síce bez detí zatiaľ, osobne si myslím, že 3hodinový bude stačiť, je tam aj nejaká rezerva 15 minút, ale to si radšej over pri platení. Vo vnútri je bufet, úplný základ, syr s hranolkami, nejaký guľáš..... Vonkajšie bazény budú deti asi nudiť, tam sedia len starší ľudia, ktorí neradi prepúšťajú svoje miesto s bublinkami 🙂 pre deti je super bazén s umelými vlnami a tobogany. Ale myslím, že na celý deň to nie je. Do šatní sa dá ísť hocikedy počas pobytu. Nie som si istá, či sa náramok dobíja peniazmi dopredu, alebo sa platí pri odchode, sa mi to pletie s ostatnými..... Treba sa spýtať, nech nebeháte po peniaze do šatne 🙂

anicka246
9. apr 2014

:D :D a ja že tí starší ludia nechceli prepustiť miesto len nám :D ale oni sú tam zrejme stále.. dobre si to vystihla 🙂 Ale inak je tam super, mne sa tam páči je tam aj pre malé detičky minibazénik, aj ten spomínaný bufet, samozrejme zoberte župany a niečo na nohy, my sme nemali a bola mi zima .. ale inak super 🙂