Regiojet Žilina - Praha

30. júl 2024

Ahojte. Asi blbá otázka. Ideme do Prahy a kúpila som lístok pre dcéru vlakom regiojetom, vobec som si neuvedomila že jej mám kúpiť lístok od 6 r nakoľko mala nedávno narodky, automaticky ako som zvyknutá som dala že do 5r. Nejde mi to už stornovať,respektíve mi už nevrátia peniaze,musela by som navyše jeden lístok kupit. Je tam iná suma za lístok už pre túto vekovú kategóriu. Kontrolujú vek dieťaťa, respektíve nahliadaju do pasu? Celkom mám z toho nervy že som to takto zazmatkovala. Ďakujem

vanilkovazmrzka
30. júl 2024

Kontroluju tie listky, na ktore sa uplatnuje nejaka zlava

btus
30. júl 2024

zatiaľ sa mi nestalo, že by mi kontrolovali dieťa. Ale ja som automaticky dávala 2 lístky, lebo dieťa malo 7 rokov. Nejak ma ani nenapadlo, že by deti mali zadarmo. Vedela som, že na SK majú ale do Čiech som kupovala automaticky.

klementinka58
30. júl 2024

Nas nekontrolovali ale prinajhorsom doplatis. Vedla studaci kupovali so zlavou a nemali isic tak doplatili na mieste priamo

maranco
30. júl 2024

Stornovanie mi fungovalo bez problémov a vrátilo plný kredit za ktorý si kúpiš iný lístok a doplatíš.

Storno poplatky
více než 15 minut do odjezdu: 0 %
méně než 15 minut: nelze stornovat

ibrunova
30. júl 2024

Stornovať sa dá do 15 minút pred odchodom, nie raz som to využila a vždy obratom vrátili plnú sumu.

vanilkovazmrzka
30. júl 2024

@ibrunova mozno je uz vo vlaku 🙂

abbey1
30. júl 2024

Do 15 min pred odchodom vlaku normálne vystrirnyješ a vrátia peniaze
Ak ste už vo vlaku a sedíte, nikto vek 5 či 6 rokov už nebude riešiť. Alebo môžeš pre pokoj duše ísť za stewardom a povedať mu, čo sa stalo.

jennyh
30. júl 2024

My sme boli minulý týždeň s dcérou a nám nekontrolovali ani lístok.

abbey1
30. júl 2024

@jennyh Steward vidí, aké lístky sú na ktoré sedadlá kúpené. Kontrolujú, len napr mladých, či majú študentský preukaz, alebo ak by sa im inak nezdal vek a podobne.

muchotrafka298
30. júl 2024

Ja ked som isla naposledy, tak sa sustredili na zlavnene listky, seniorske, ziacke, studentske a kontrolovali k tomu preukazy.

ibrunova
30. júl 2024

Zľavnené lístky a nárok na ne kontrolujú hneď po nástupe.

barka1
30. júl 2024

Deti, ktoré vyzeraju ako deti mi NIKDY nekontrolovali. A to sme cestovali min. 3x rocne. To nie je to iste ako studentske zlavy. Takže ziadne strachy.

eleanor2510
30. júl 2024

Kedy cestujete? Listok na Regiojet sa da bez poplatku zrusit do 15 minut pred odchodom