Rabkoland - osobné skúsenosti

danielaksenzulakova
24. júl 2017

prosila by som ak niekto bol tento rok v rabkolande,ci je tam znacena cesta ako to tam funguje,mozme tam ist ajked su vonku mierne prehanky?alebo je to zatvorene...dakujem

jaja1979
24. júl 2017

V rabkolande sm e boli zaciatkom jula... najlepsie je dat si do navigacie rabka-zdroj, rynek ... tam sa vchadza cez taku prasnu cestu priamo cez trhovisko - proste prejdes cez cely trh az na koniec a si tam. Co sa tyka pocasia, da sa tam byt aj pocas miernych prehanok, je tam jedno indoorove ihrisko, ale ked prsi, tak asi vacsina kolotocov je mokrych, takze si asi na ne decka nesadnu. Co sa tyka jedla, su tam take dva alebo tri stanky s obcerstvenim, aj tam sa da schovat, je to prekryte. My sme mali idealny cas, slnecno a asi 22 stupnov. Robia tam aj taku kuzelnicku show, ale je len 2x za den, tak si to pozrite, aby ste to nepresvihli.ale keby zacalo prsat, mozes sa ist schovat do auta, budes mat naramok a mozes sa hocikedy vratit. Odporucam kupit vstupenky cez zlava dna , su lacnejsie o 2, 50. Len ukazes voucher na mobile a nemusis mat ani vytlaceny papier. Nam sa tam velmi pacilo, je to park idealny pre mensie deti, tak do cca 10-12 rokov, boli sme tam asi 6 hodin😉

danielaksenzulakova
autor
24. júl 2017

moc dakujem,lebo sa tam chystame tento tyzden a tie listky sa daju kupit aj v ten den alebo to musim nejako dopredu kupovat

jaja1979
24. júl 2017

Mozes hocikedy aj v ten den. Cez zlavy stoja 6 eur a priamo v kase v rabkolande 8,50

jaja1979
24. júl 2017

A nemusis mat zlote, jedlo aj vsetko ostatne sa da plati kartou.

danielaksenzulakova
autor
24. júl 2017

a ako to funguje ,kupa listkov cez zlavy dna musim sa niekde zaregistrovat?

jaja1979
24. júl 2017

@danielaksenzulakova
https://www.zlavadna.sk/zlava_218291_prazdniny-...
Tu si to kupis pohodlne a bez registracie a preukazes sa pri vstupe voucherom v mobile, daju ti naramky a vybavene

danielaksenzulakova
autor
24. júl 2017

voucher v mobile tosi musim stiahnut,moc som neni taky technicky typ,a vies mi povedat kadial najlepsie mam tam ist?z ktorej strany je blizsie?

lucass81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henibeni
14. júl 2023

prosím Vás poraďte, ak si zakúpim dnes lístok cez zlavadna, zajtra je možné ho už uplatniť?
Ďakujem za odpovede.