Punkevní jeskyně, Macocha

kikina84
21. aug 2015

Ahojte boli ste niekto v tejto jaskyni? chceme tam ist ,ale ideme vlakom a busom..viete mi poradit odkial chodia lanovky,kam mame presne ist?
Pripadne ako sa vam pacilo a co vsetko sa tam da vidiet ..
Ďakujem

erickatt
21. aug 2015

No hlavne uplne hned rano zavolaj a objednaj si listky. Bo mi objednvali 10 dni popredu a mali posledne. Inak uplnaa nadhera. Teraz v utorok sme tam boli

kikina84
autor
21. aug 2015

@erickatt a boli ste autom? lebo mi chceme ist busom z Brna tam,akurat som sa nedocitala kam oresne mame ist.lebo na stranke pisu viac tras,,chceli by sme ist k tej trase kde nas odvezie lanovka hore..kvoli deckam..

erickatt
21. aug 2015

@kikina84 a isto si dajte aj 4 jaskyne okolo. Katerinska je kusok od punkvy

erickatt
21. aug 2015

@kikina84 tak to chodte hore od macochy. Ale zas z dola. Od punkvy je vlacik. Hej mi tu aftom

erickatt
21. aug 2015

@kikina84 kedy sa chystate

kikina84
autor
21. aug 2015

@erickatt a ako sa to tam zhruba vola to okolie? lebo ked vyhladavam spoje tak priamo macocha mi nenajde..potrebovala by som nejaky najblizsi bod,nazov dedinky kde stoji bus najblizsie k macoche..

kikina84
autor
21. aug 2015

@erickatt na dalsi tyzden v sobotu by sme chceli ist

erickatt
21. aug 2015

Ostrov pri macoche ale to je este daleko. A ked das pynkevni jaskyna spoje. Bo bus tam chodi

erickatt
21. aug 2015

Hned rano volaj a objednaj si listky

kikina84
autor
21. aug 2015

@erickatt naslo mi vilemovce macocha..to vies kde je? chceli by sme ist na vlacik aj na lanovku

erickatt
21. aug 2015

@kikina84 toto je len priepast macocha. A punkevni jaskyna

bzuco
21. aug 2015

macocha je vypredaná...na víkend isto, volali sme tam v pondelok a mali najbližší voľný termín na utorok 25.8. ráno....a predpokladám, že už aj ten je obsadený

janinah
21. aug 2015

@kikina84 skús pozrieť Skalní mlýn,tam bolo treba odbočiť ,aby si došla na to východzie parkovisko

erickatt
21. aug 2015

@janinah presne. Ja trubka, hlavne ze sme tam tento tyden boli 2x. Ale to bude tym vinkom vecernym

janinah
21. aug 2015

z toho parkoviska sa k jaskyni doveziete vláčikom,ale kludne aj pešo je to prechádzka lesom a nie je to ďaleko,odporúčam najprv ísť do jaskyne,budete mať vstupenku na určitý čas a dostanete sprievodcu....potom vyjdete z jaskyne na loďkách a trochu vyššie po ceste bude lanovka,vyveziete sa hore,tam sa môžte zdržať,pokukať dolu do priepasti,najesť sa,suveníry pokupiť

kikina84
autor
22. aug 2015

@janinah super dakujem 🙂

kikina84
autor
22. aug 2015

@erickatt moze sa vovnutri aj fotit? inak ja ten kontakt neviem najst..chcela som tam napisat,alebo zavolat kvoli terminom a na stranke to neviem najst :(

sendy1977
22. aug 2015

@kikina84 ano môže sa fotiť ale musíš si zaplatiť. Kontakt http://www.jeskynecr.cz/cz/jeskyne/punkevni-jes... a lístky budeš mať na informáciach v Skalnom mlyne

erickatt
22. aug 2015

Inak. Za foto sa plati 40 korun. Co podla mna nie je vela.

janinah
23. aug 2015

@kikina84 fotiť vnútri sa oplatí,dostaneš takú nálepku na oblečenie svoje,takže načierno nenafotíš....

evelina77
11. aug 2022

@erickatt ahoj, z dola nás odvezie vláčik k jaskyni?

hiro
11. aug 2022

Mozete skusit, my sme sa postavili ku pokladni, tiez ze vypredane, pytali sa, cakali a nakoniec sa zo 5 listkov naslo. Neviem ci ked nepridu a mali kupene ci sa vopcha viac ludi...

evelina77
11. aug 2022

@janinah ahoj a dolu na parkovisku môžu stať aj autobusy?

janinah
11. aug 2022

@evelina77 jaj,to si nepamätám,ale myslím,že áno