Program s deťmi na Silvestra

27. dec 2022

Ahojte, poraďte ako trávite Silvester s deťmi. Ja som sama s 2 deťmi (5 a 9r). Všetci známi trávia čas so svojimi rodinami.
Rada by som im urobila nejaký program tak aby aj oni mali zážitok a aby som sa ani ja nenudila. Máte nejake nápady? Nechcem ho tráviť ako bežný deň.

zmrzlinka2021
27. dec 2022

ist na prechadzku do prírody a opekať si špekačky - normalne pozhanate nejake drevo, donesies niečo na zapalenie a tam kde je povolene opekanie, mozete mat zazitkovou metodou spolocny taky "obed"

miskozvychodu
27. dec 2022

Skúste ísť sa cez deň prejsť ak máte sneh čo asi nie ale ak hej tak sankovat a potom si večer pustite telku abo zahrajte dačo clovecko karty abo taaak a ak vydržia tak do polnoci si cinknite pohárkami a pozrite ohňostroj a oni už aj tak zaspia potom

mirkabadinkova
27. dec 2022

možte ist sa aj niekde okupat kde je smýkačka na 3 hodinky....do neakeho zabavneho cebtra pohrat sa

h2
27. dec 2022

Ja tiež rozmýšľam, čo budeme robiť so synom na Silvestra. Muž je do 23:00 v práci. ☹️

bayuska
27. dec 2022

My sme raz mali taku malu diskoteku ked som bola mala a pacilo sa nam to 🙂 + spolocenske hry alebo nejake rozpravkove filmy ako shrek, stella a podobne

zmrzlinka2021
27. dec 2022

@h2 normalne sa dosyta vychrapkajte a ked pride priatel, tak budete jak strely na party 😀

h2
27. dec 2022

@zmrzlinka2021 😁 My sme boli zvyknutí, robieva na Silvestra každý rok. Len posledné dva nerobil, kvôli korone. A bolo to strašne super. Tak tohto roku mi je z toho smutno.

h2
27. dec 2022

@zmrzlinka2021 A syna popoludní spať nedonútim, to sme raz skúsili, že mu dovolíme byť do polnoci hore (teda, ešte dlhšie vlastne, lebo ohňostroj atď.), ak pôjde poobede spať. Chudák, ležal v posteli asi 2 hodiny, zaspať sa mu nedalo. Potom mi povedal, že tam už aj plakal, dokonca sa modlil, aby zaspal. Bolo mi ho strašne ľúto, toto už mu viackrát nespravím. ☹️

simona92101
27. dec 2022

My chodievame kazdy rok na turu na Javorinu,je tam pochod k vysielacu,je to fajn prechadzka a zvladnu aj deti,raz sme boli aj s kocikom.naspat sa decka sankuju smerom dolu z kopca,da sa ist potom na punc do chalupy.vecer si urobime doma pohodu,hrame hry,pozerame rozpravky,urobime si oblozene misy,nakrajam ovocie,..so susedmi si okolo 20tej strngneme na ulici(vsetko susedia s malymi detmi),zapalime prskavky..a ulozime deti spat a my s muzom vylozime nohy 😉😃

sense
27. dec 2022

Pôjdeme sa korčuľovať, dame punc, potom na večeru k priateľovim rodičom a potom spat 🙈