Predám vstupenky do aquaparku Delňa Prešov

mirka92
31. jan 2013

Ahojte,predavam vstupenky do aquaparku Delna.Kupila som ich 20 a zistila som ze ich vobec nevyuzijeme,lebo my s malym chodime na hodinku,funguje to tak ze ze daju sa pouzit na 4hodinovy alebo celodenny vstup,Je to urcene pre 2 osoby,to znamena ze 1 osoba si musi kupit listok 4 hodinovy/8eur/alebo celodenny/12eur/ a druha osoba,ktora je s nou pouzije vstupenku,ktore ja ponukam,Vstupenka stoji 1,8 eur 1 kus,to znamena ze druha osoba ma vstup za 1,8.Pri celodennom vstupe je 1 hodinka welnesu zahrnuta.Dufam ze je to zrozumitelne,Budem rada ak sa niekto ozve,inak som vyhodila 36eur,uprednostim osobny odber Presov,prip.mozem aj poslat ale radsej viac kusov,kvoli postovnemu,dakujem

ewana73
4. feb 2013

@mirka92 mozem sa opytat,ci tie "zlavnene vstupenky" ,kt.si si kupila za tych 36 eur sa daju bezne kupit aj a mieste na plavarni alebo je to nejaky "akciovy balicek"? do kedy su platne? dakujem

mirka92
autor
4. feb 2013

ahoj,na plavarni ich nekupis,neviem ci sa to nazvat balicek,kupila som vlastne 20 vstupeniek za 36 eur,ale 4 som uz predala,cize mam uz len 16,jedna vstupenka je za 1,8,je to vlastne urcene pre dvojice dospelakov,funguje to tak ze bezne stoji vstup na 4hod 8 eur/cize 2 dospely 16 eur/a vstup na cely den 12eur/cize 2 dopeli 24 eur/ak pouzijes vstupenku ktora jedna stoji 1,8,tak jeden dospely si musi normalne kupit vstup za 8 alebo 12 eur a ten druhy ma tu vstupenku cize ma vstup za 1,8,pri celodennom vstupe je jedna hod.welnesu zahrnuta v cene.neviem kde sa to da inak kupit,je to mam tiez sprostredkovane.Predavam pri osobnom odbere v PO aj po jednej,ked chcete poslat postou,tak min,5 kusov kvoli postovnemu-platim ja.Pri posielami postou posielam po pripisani peniazkov na ucet,ak su ine otazky odpoviem,pekny den

maja1804
19. feb 2013

zdravím, ja by som chcela 5 lístkov, ale nie som priamo s PO. Do Delne chodievame, takže ak by sa dalo ich podržať do mesiaca si ich vyzdvihneme. Ďakujem za odpoveď.

adiacik4
25. feb 2013

@mirka92 Chcem sa spýtať, či máš ešte vstupenky na predaj. Ak áno, ty si priamo z PO, ak by som mala záujem osobne sa stretnúť...

mirka92
autor
25. feb 2013

ahoj bohuzial uz ich nemam posledne som predala tento vikend

palesandra
11. okt 2013

Ahokte,ja mam tiez take zlavnene listky a tiez nevyuzijem,ak maniekto zaujem ,ozvite sa.