Poradíte ubytovanie v Bešeňovej s kuchynkou?

monikapalo
16. aug 2011

Ahojte , pokusam sa najst nejake ubytko blizko Termal parku v Besenovej, mame maleho syna, musim mu pripravovat mlieko aj v noci, takze potrebujem surne kuchynku a tiez by bolo super, keby to ubytko bolo baby friendly. Na nete je toho hrozne vela, bola by som vdacna za vase typy a skusenosti. 🙂

adelaine
16. aug 2011

ahoj, my sme byvali v Demanovskej doline, Besenova bola odtial autom doslova na skok....
ak by si chcela, napis mi IP ,poslem ti link na penzion, kde sme boli ubytovani, bolo to baby friendly ubytko, tiez sme museli riesit podobne veci, mlieko, prikrmy, postielka, stolicka na papanie, ...

alami
17. aug 2011

No - na skok ako na skok 😉 ak chcete ísť do bešeňovej, tak by som tam nedochádzala z Demänovej. Chceš hotel resp. penzión či privát v súkromí? Lebo v Bešeňovej snáď každý jeden dom poskytuje privátne ubytko. okrem toho aj okolité obce - Lipt.Michal, Lipt.Teplá - čo sa dá prejsť aj pešo (podľa toho z ktorej časti), takže ak by si chcela privát a čím viac sa to bude blížiť k septembru, tak by som šla na blink a tam by som si pohľadala.

V prípade, že chceš vyslovene baby friendly hotel, tak si pozri http://www.villabetula.sk/ nie je to celkom blízučko pri Bešeňovej, ale bližšie ako spomínaná Demänová.A je to raj pre deti. 😉

geegee
2. nov 2011

Sice je to uz starsia tema, ale aj tak - aspon pre dalsich uvazujucich o Besenovej: ja odporucam ubytovanie priamo v areali Thermalparku. Ubytovanie je sice drahsie, ale v apartmane/studiu mas vlastnu kuchynku, sprchu, vanu, telku a vstupy do bazenov zdarma, alebo za zvyhodnene ceny. Ked zaplatis lacne ubytko, platis komplet vstupy a do bazena sa musis trieskat cez dedinu. Ja som bola v Thermalparku ked mal mladsi syn rok a veru som ocenila blizkost apartmanu v areali 🙂

ejjja
10. sep 2016

Sojka resort drevenice -maguar village, super ciste, pekne, detske ihrisko a aj pracka a umyvacka. Tiez sme chceli trochu oddelene, aby mala nerusila v noci ostatnych.