Plávanie bábätiek v Banskej Bystrici

nicky182
26. jan 2011

Ahojte kocky,

chcela by som zacat chodit s dcerkou cca od marca na kurzy plavania v Banskej Bystrici. Zaujimali by ma vase nazory, postrehy a rady - hlavne kde je najlepsi a ako to tam funguje 😀 Velmi pekne dakujeem .. 😀

misapeca
24. júl 2011

Ahoj, nasla si tie najspravnejsi plavecke jaslicky v BB! Bozkaj Simonku... 🙂

kiaora
25. júl 2011

@nicky182 Ahoj, ja som max spokojna s plavanim v slanej vode na Foncorde, uz mame za sebou prvy kurz. Instruktorka je velmi mila a celkovo priestory aj voda velmi ciste a udrziavane. Vsetky dalsie podrobne info vid.link nizsie.
http://www.babyclubzabka.sk/

nicky182
autor
25. júl 2011

@kiaora Ahoj, ja som uz plavecky klub nasla 😀 chodime k Miske Pecnikovej na plavaren v BB ...som maximalne spokojna, dcerke sa veeelmi paci ...moze len odporucat 😀 😀 😀 😀

julinkatrulinka
9. máj 2014

boli sme raz na ukazkovej lecii na stiavnickach v husatkach,,nikdy viacej...dieta dostalo silny zapal stredneho ucha a co som sa rozpravala z kamoskami tak tiez co tam chodili vsetky skoncili v nemocnici so zapalom usi..vraj bezna vec ☹

misapeca
9. nov 2015

Poprosim "j...trulinku", aby tu nezavadzala, a neohovarala konkurenciu v kazdej diskusii o plavani! Reklamu Vam uz robi aj bez toho kopec nespokojnych mamiciek, ktore od vas odisli! 🙂 Co sa tyka kvality a cistoty vody, urcite je na plavarani cistejsia voda, vdaka tomu, ze je neustale kontrolovana hygienou a zamestnancami a vdaka najmodernejsej technologii, ktorou nova plavaren disponuje. O tom, ake infekcie si deticky nadobarili v "ZABKE" sa ani rozpisovat nebudem... A nezabudajte, ze na verejnu plavaren chodia nielen vsetky deti (aj plavajuce u vas), ale aj rodicia a stari rodicia vasich klientov... tak treba vazit slova!