Pekná a veľká ZOO

sinda11
4. jún 2024

Ahojte viete mi odporucit peknu,velku Zoo?
[ okrem Ba, Bojnice, Zlin a Vieden]? Diki

viestta
4. jún 2024

Najvacsia v strednej Europe je v Kosiciach, ale nie kazdemu sa paci pretoze to je taka ina ZOO. Pekna je v Prahe a aj v Drazdanoch. V CR mas ZOO v Decine, v Usti n Labem (tie sa mi celkom pozdavali ako decku). Este mozes pozriet safari park Dvur Kralove

zalka
4. jún 2024

@sinda11 ak by stačila menšia https://zoosnv.sk/ ale chvália, že pekná.

nikaeli
4. jún 2024

Nyiregyháza Maďarsko

dixitka
4. jún 2024

Pražská zoo je super

oblecenie99
4. jún 2024

Na východe ZOO v Nyiregyhaze v HU, ta je naozaj veľká aj pekná, a tam sa oplatí ísť aj na tri dni, okrem ZOO majú fajn kúpaliská a je tam čo robiť.. Košické ZOO mám osobne veľmi rada, ale je také iné, ako píše vyššie @viestta. Skôr stepné zvieratá, veľké výbehy, čiže často niektoré zvieratá ani nevidno, menej exotických zvierat.. na druhej strane je to super prechádzka (túra) vo veľmi peknom prostredí v prírode. A v rámci areálu je aj Dino Park, ktorý tiež stojí za návštevu.

modramacicka
4. jún 2024

Nám sa veľmi páčila ZOO Brno 🙂

vevesh
4. jún 2024

Ak sa ti chce cestovat, tak Mnichov alebo Hamburg. Zatial su to top Zoo v ramci europskeho kontinentu, kde som ja bola (maju aj trochu kralovske vstupne🫣). A teda jeden den je na tieto zoo akurat- od otvorenia do zatvorenia🙃slovenske zoo ani porovnat nemozes...

mamatroch
4. jún 2024

@sinda11 hej, Spisska Nova Ves je pekna. Malicka, ale pekna, stoji za navstevu. Aj Olomouc je pekna, boli sme dva tyzdne dozadu a je tam i super ihrisko, zabavil sa skolkar i teenagerky 😸

martinmmartin
4. jún 2024

Velmi pekna je v Singapure , bez klietok a iba s prirodzenymi barierami, a maju aj nocnu zoo otvorenu v noci

barka1
4. jún 2024

Praha. Jihlava, Hodonín, Brno a Olomouc su menšie.

jennifer007
5. jún 2024

@sinda11 v CR v Ostrave je velmi pekna

terezia323
5. jún 2024

Ako vyššie písali Nyiregyháza Maďarsko
Veľmi pekná zoo, veľa exotických zvierat

marcellka32
5. jún 2024

Pred mesiacom sme boli v Berlíne, krásna zoo

endzel
5. jún 2024

Okrem spomimanych... Madrid.

aandrea9
5. jún 2024

@sinda11 Budapešť. Neoľutujete 👌

tanamiska
5. jún 2024

@sinda11 Safari Dvůr Králové boli sme minulý rok a ešte Zoo v Zlíne.