Oplatí sa navštíviť Farmu Zeleneč?

mimusina
31. júl 2023

Ahojte, kúsok od aTrnavy v obci Zeleneč je farma so zvieratkami-boli ste niekto?
Oplatí sa ísť pozrieť?
Prosím info ďakujem pekne.

martinafilip
31. júl 2023

Boli sme a teda záleží čo od toho očakavas.. je to pizzerka plus zvieratká.. ak to má byť zábava po tom, čo sa najete, tak ok - pizza fakt skvelá, sú rozhodne aj lepšie farmy.. nie je to zrovna najväčšie - ohrady sú dosť tesne pri sebe a teda za mňa je kelimok ususeneho chleba za 1€ trocha prestrelene.. chválim, že tam maju napríklad ťavu, ale zase je to robené ako okruh a teda chodník v rámci okruhu je taký, že to sme pozerali, že či sa fakt máme predierať uzkym niečo ako chodníkom pomedzi ohradu, plot a stĺpy.. takže by som dala tak 2,5/3 z 5, ale náš zase farmicky bavia, takže už som aj trocha rozmaznana.. ak to človek vezme ako doplnkový program po jedle, tak ok.. ale vyslovene si myslieť, že to bude nejaký extra výlet za zvieratkami, to úplne nie.. doplním, že sme tam boli v máji, takže neviem, či nastalo nejaké extra zlepšenie..

mimusina
autor
1. aug 2023

@martinafilip ďakujem pekne za názor😘my tiež farmy môžeme👍ktorú by si nám odporučila z vlastnej skúsenosti?

martinafilip
1. aug 2023

@mimusina nie je zač 🙂.. tak za mňa v rámci môjho okolia je ozaj fajn Gazdovský dvor Náš sen a pod nosom doslova máme farmu Humanitu, takže tam chodíme pravidelne a máme to tam rady.. Zemansky dvor v Surovciach bol taký, že neurazí, ale nijak zásadné ani nenadchne.. chystáme sa najbližšie na ekopark čierna voda.. a síce najdalej, ale zatiaľ naše top bola farmapark Lubina.. inak neviem ako staré deti máš, ale ak už trocha staršie, tak skús aj ekopark Piešťany (zvieratka a megaihrisko).. a tvoje tipy?