Oplatí sa ísť na Spievankovo ako súčasť predvolebnej kampane?

emkab
23. jan 2012

Maminy,

pozerala som najblizsie koncerty a maju uvedeny koncert ako sucast mitingu jednej politickej strany. Ak ste niektora boli na takom koncerte, mozete mi pls povedat, ci sa oplati ist? Myslim tym, ci len zaspievali par pesniciek a bolo to skor o volbach alebo aj naozaj koncert?

Dakujem.

sisaha
23. jan 2012

neviem, nebola som na takom. Podla mna robia chybu, ak sa nechavaju zatahovat do volebnych kampani..

miracle
23. jan 2012

Nepaci sa mi to, DS sa Spievankovo strasne paci, ale nesla by som tam uz len z principu...aj keby to robili pre ktorukolvek inu stranu. Politika a deti mi nejako do kopy nejdu.

majka35
23. jan 2012

tak toto snáď ani nie je pravda 😕

ivett1
24. jan 2012

ahoj...na stránke majú pár koncertov pod záštitou kdh, ale netreba ich preto hneď odsudzovať a brať ako hlavných účinkujúcich na predvolebnom mítingu.... lebo nie sú ako niektorí "umelci" súčasťou predvolebných koncertov....aspoň dúfam....hádam "múdri politici" nebudú riskovať a nespustia nejakú dlhú prezentáciu svojho programu - predvolebného 😝 , keď bude hľadisko plné....detí....čo si myslím, že bude...
alebo sa mýlim?

anelehka
24. jan 2012

ahojky,mne sa to tiez nepaci,pripada mi to ako nahananie si volicov cez deti ☹ deti su ciste a nevinne,politika je sama spina a intrigy,podla mna si tymto krokom velmi u rodicov nesplhnu,aby to raz neolutovali,neviem,ci nebudu banovat ,ci im to stalo za tie peniaze... 😔

lubommira
2. feb 2012

Ahojte, prave vcera som bola na takomto vystupeni. Politiky minimalne, akurat predstavitelia strany vyzrebovali vyhercov tomboly a pri vstupe mali stoly s letakmi,perami,balonami a sladkostami. Dlzka samotneho koncertu presne 1 hodina. Uzasny zazitok pre deti, vytancovali sa, naspievali, niektore aj zabudli dychat 😀 🙂 Tiez nie som nejaky politicky fanusik, ale myslim,ze my dospeli mame svoj rozum, vieme sa rozhodnut sami a jedno vystupenie nam urcite nezmeni nazor na tu ktoru stranu.a tam sa ide len a len kvoli detom. Nelutujem,a isla by som kedykolvek zas. A verte, ze deti ani netusili, ze je za tym aj "skryty" zamer.

zuzkatko
25. feb 2012

ale ved majú len koncerty pod KDH čo je kresťanská starana a čo viem oni chodia hrávať do kostolov takže je to skoro to isté určite by nešli hrať napr. na miting strane diablov ked sú veriaci 😉 a tiež som bola na takom koncerte pre KDH nič nám tam do hláv netlačili len rozdávali darčeky letáky kabáčiky nápoje nejaké balony

bobocka
26. feb 2012

ja na taky idem s malym vo stvrtok a drobec sa dockat nevie.vsak dietatko ani len netusi,ze je v tom aj politika zamontovana.letaciky slusne odmietneme ,zatancujeme so zahrajkom a spievankou a pojdeme domov.jasne.ze sa mi samotna idea spajania politiky a deti nepaci,ale je to zadara a podstata bude splnena,dietatko bude stastne a maminka bude spokojna,ze dietatko je stastne.ten politicky podmas vmina len ten ,kto to vnimat chce.mne z toho vyslo,ze je to zadara spievankovo a tesim sa 🙂