Oplatí sa ísť do Bešeňovej aj mimo sezóny?

dominik2795
1. jún 2022

Zdravim chcel by som pre rodicov kupit pobyt v besenovej a je to az od septembra tak sa chcem spytat ci maju aj nejaky vonkajsi bazen od septembra pristupny, dakujem

tyrkysova_kobyla
1. jún 2022

@dominik2795 vonku maju termalne bazeny, ktore funguju aj v decembri, takze za mna sa to oplati 🙂

didi2102
1. jún 2022

@dominik2795 do besenovej sa najviac oplatí chodiť mimo sezónu a dôchodcom uz úplne , bazény sú celoročne, jedine čo asi nefunguje sú atrakcie pre deti , divoká rieka a spol čo je vonku ale to oni nepotrebujú

yanni
1. jún 2022

My chodime do Besenovej a Tatralandii len mimo sezony. Zijeme v zahraničí a děti maju inak prazniny ako na SK, tak nam to uplne vyhovuje. Nie je taka tlacenka, vsetko je lacnejsie. Otvorene maju vsetko, maju celorocnu prevadzku. Su to termalne rezorty, v lete sa v tej vode vonku neda vydrzat, ked je este aj teplota vzduchu 30+ stupnov. Vlani sme boli este pred letnymi prazdninami, tento rok pred Velkou Nocou, uz sme boli aj v auguste (nikdy viaaaaac). MOji rodicia idu buduci tyzden s detmi a na jesen sami.

sara07
1. jún 2022

oplatí
je tam menje ludi, a pre starších priami ideálne
ja si myslím že vonkajšie bazeny kludne oželeju ako drava rieka, alebo detské atrakcie
termálne pre nich su otovorené celoročne a práve ked je menej teplo si ich aj viac užiju ako pre dôchodcu staršieho by som to dala normálne na oktober, november
vtedy je to niečo genialne v termálnych bazenoch, ked sme chodili bez deti sme chodili januar , februar to bola pecka totálna ..
maju dobre welnnes a ak sladké bazeny sa im zažiada alebo sladká perlička tak tie su aj ako vnutorne
čiže mimo sezonu rozhodne o nič neprídu, skôr získaju

dominik2795
autor
1. jún 2022

@sara07 staci aj hotel besenova?

sara07
1. jún 2022

ja osobne si tam vždy oddychnem ale cez leto by som tam nešla, nie sme až tak kupaliskovy ale chodím každy rok vždy

sara07
2. jún 2022

@dominik2795 my chodíme do neho , máme len ranajky, a s balkonom ked je teplejšie a berieme s kuchynskym kutikom
je tam dobre zásobená jednota hned pri kostole hned pri kupalisku zbehneš si kupit niečo lahké na obed, večeru