Nyíregyháza ZOO

gabika029
9. júl 2024

Ahojte. Chceli by sme ísť v sobotu s deťmi do tejto krásnej zoo. Mam však pár otázok na ľudí, ktorí tam už boli.
1. Dá sa platiť €?
2. Dohovoríme sa aj po Slovensky pri vstupe?
3. Zvládne to 3 ročné dieťa?

Vďaka.

eeffka
9. júl 2024

Ja sa pridam, mna zaujima ta novinka co tam je daku ladovy svet, co to je? Dakujem

dankavass
9. júl 2024

Boli sme tam minulý víkend.
1. Nedá sa platiť €, ale úplne všade sa dá platiť kartou
2. Po slovensky sa nedohovoríte nikde. Všade však hovoria plynule anglicky.
3. Trojročné dieťa to nemá dôvod nezvládnuť 🙂 viete si tam prenajať taký vozíček za pár drobných, ak by dieťatko nevládalo chodiť, všade sú lavičky, stánky, odpočívadlá ;)

Ľadový svet som nepostrehla, pri ľadových medveďoch je niečo podobné kryokomore, nevenovala som tomu pozornost, platí sa tam vstup zvlášť.

valentinaaa5985
9. júl 2024

@gabika029 bola som minulý rok.... Platili sme platobnou kartou, eurom sa nedá platiť vstup ani nič... kartou alebo forintom.... Hovoriť po maďarsky alebo možno anglicky ale po slovensky nie.... Je tam prehliadka pre turistov v minibuse a da sa prenajat vozik pre dieťa .... takže dieťa by to zvladlo... Ja mám to šťastie že viem maďarsky.... Je to pekná ZOO

luliu
9. júl 2024

Eurami absolútne nie, dá sa kartou, ale vo vnútri na nejake cacky mačky sú potrebné forinty.
Po slovensky určite nie
A pre koho iného je určená zoo ak nie pre malé detičky?

zuzanapjat
9. júl 2024

@gabika029 platili sme všade kde sa dalo kartou, aj dnu na atrakciach mali všade terminal, aj v stánku sme platili za pitie kartou. Jedine co sme neskusili bola kúpa zmrzliny, takze tam neviem ci maju terminal (ale skor maju)

zuzanapjat
9. júl 2024

@gabika029 na vstupe bolo dievča ktore vedelo velmi dobre anglicky. Ak neviete anglicky kludne napiste co chcete cez google prekladač a dajte jej to prečitat na mobile

zuzanapjat
9. júl 2024

@gabika029 tá "kryokomora" je jedna miestnost kde su makety iglu, inuitov a tucniakov, inak tam nie je nič a neoplati sa tam ist (hoci aj tam sa da za vstup platit kartou)

zuzanapjat
9. júl 2024

@eeffka je to hlupost, boli sme. Jedna mala tmava miestnost, dnu maketa iglu, figuriny inuitov a na strope polarna ziara ktoru som si ani nevsimla. Prejdete do za 2 minuty.

maminatimka
9. júl 2024

@dankavass platí sa tam zvlašť vstup? To som ani nevedela ☹ a nevieš kolko cca?

dankavass
9. júl 2024

@maminatimka áno, je tam taká slečna, predáva vstup a suveníry.
Myslím, že 2000 forintov.

emiw
10. júl 2024

@gabika029 my sme boli, platili sme kartou. Boli sme so svojimi 23 mes dvojickami. Nebol problem s nicim, skvely vylet🙂