Naozaj dobrá tradičná koliba na Liptove

sanny2993
16. júl 2022

Ahojte, chystáme sa na dovolenku na Liptov so znamymi zo zahraničia. Chceli by sme ich pozvať na tradičnú slovenskú kuchyňu do peknej koliby. Viete poradiť kde sa oplatí ísť? Že sa vyhneme mrazenym haluškam a podobne 🙈 ideme od smeru Banská Bystrica do Liptovského Jána . Ďakujem 🙂🙂

luciaslovakova
16. júl 2022

@sanny2993 koliba u sv.Krištofa, to je hned za BB, alebo koliba Goral na Donovaloch 😊😋

janka_266
16. júl 2022

@sanny2993 koliba u sv. Krištofa, len je tam často plno

zaba21
16. júl 2022

@sanny2993
Môžeš vyskúšať salaš Krajinka alebo potom tiež v Ružomberku - Čutkovská dolina U dobrého pastiera. My sme sa tam už dvakrát zastavili najesť sa a boli sme spokojní. Areál je veľmi pekný, pozri si na webe.

luciaslovakova
16. júl 2022

@janka_266 to som zabudla dodat 😄 ale je to znak toho, ze sa tam vyborne vari, robi tam moj priatel a ten tam vsetko jedlo chvali, ziadne polotovary.

poly1
16. júl 2022

Tiež sa zhodujem s názorom Koliba u svätého Krištofa.......mňam

melanta
16. júl 2022

U Krištofa varia dobre, chodíme pravidelne, ale to je koliba kde sa zastavíš cestou na rýchle jedlo. Nie ako miesto kam niekoho pozvem.

magdalenal
16. júl 2022

@sanny2993 za nas cutkovska dolina (koliba dobry pastier), krasne prostredie, vyborna kuchyna, tradicne jedla, varia vlastne pivo, vidis co jes, lebo vsetko chovaju v okoli koliby (ovce, pstruhy, hydina, ...), upravene, moznost prechadzky do doliny. My tam chodime s kazdou navstevou 🙂

lasona
16. júl 2022

Goral na Donovaloch sa strašné pokazil. Tie halušky sa nedajú jesť...bohužiaľ...ja chodím momentálne na halušky do certovej koliby, ale tá je pri zvolene...neviem či je to ďaleko uz nie....ale varia fenomenálne

domiklik
16. júl 2022

@sanny2993 koliba u dobreho pastiera

avanka
16. júl 2022

@zaba21 krajinka za nás nie,pohoršili sa...ale v Čutkovskej doline Koliba u pastiera je top..varia neskutočne,len by ani plní...my tam opakovane ideme na dovolenku v auguste
@sanny2993

avanka
16. júl 2022

@magdalenal súhlasím..my sme tam boli minulý rok na dovolenke,ich fazulovica je fakt najlepšia,čo som kedy jedla
O 2 týždne tam ideme znova

zaba21
16. júl 2022

@avanka
Tak bola som tam asi 2x a je pravda, že to už boli dávno.

veronikazuko
16. júl 2022

Jánošíkova Koliba 👍 máme tam vyskúšané viaceré jedla,od halušiek až po detské menu a pre nás Top. Vždy keď tamat ideme,tak si dáme obed

sanny2993
autor
16. júl 2022

Ďakujem všetkým 🍀

@zaba21
@magdalenal
@domiklik
@avanka dievčatá vyskúšame tú kolibu u Starého pastiera, chystáme sa do Čutkovskej, Obrova, priznám že som tajne dufala že tu bude spomenuta 😍 a ešte keď vás tu už mam opýtam sa, myslíte ze Obrovo je aj pre 15 mesačne dieťa alebo sa neoplatí strácať čas a peniaze a ísť radšej rovnou dolinou? 😄

magdalenal
16. júl 2022

@sanny2993 pre take male dietatko je do obrova isto zbytocne ist.... radsej nad kolibu, kde su zvieratka, vypustene kozicky, ovecky, zajaciku trochu vyssie. .. obrovo si uzije deti od 4r vyssie za mna..... pri kolibe su hojdacky, kolotoc, co skor vyuzijete....

avanka
17. júl 2022

@sanny2993 obrovo nie,ale pri kolibach sú hojdačky,zvieratká..prebavite sa

sanny2993
autor
17. júl 2022

@avanka
@magdalenal jeej ďakujeme za rady 🙂🙂🙂 spomeniem si na vas pri dobrých haluškach 👍😄

avanka
11. júl 2023

@sanny2993 tak ako,boli ste?
My sme odtiaľ v piatok prišli z dovolenky.. nádhera ❤️

sanny2993
autor
11. júl 2023

@avanka ahoj áno boli, pred rokom 🤣🤣🤣 úplne ma prekvapilo že téma ožila. Ale v Kolibe u starého pastiera výborne varili, ten dvor s aktivitami pre deti a zvieratkami je parada. Veľmi sa nám páčilo 😊😊😊