Muránska planina

cukroska
2. mar 2017

Mám otazku pre pre turistiky a vyletuchtivych 😊 Boli ste teraz ako sa roztopil sneh na turistike na Muranskej planine?Chceme ist pozriet aj Muransky hrad,dlho sa chystame,opati sa aj teraz ci radsej pockat ked to preschne vsetko a pride teplucka Jar?Kto pozna turisticke chodnicky,alebo co sa oplati vidiet v okoli sem tipy 😄😄Dakujem

mamutka
2. mar 2017

my sme tam boli dva krat v lete, to bolo super, pekna tura na hrad, krasny vyhlad. Stretli sme za cely den len jednu rodinu, inak nikde ani noha.
byvali sme v chalupkach na Prednej hore.
Chceli sme vidiet na planine co najviac koni, ale boli pustene mimo.
Ale chcem sa tam este vratit kvôli Poludnici, uzit si ten vyhlad 🙂
a mozno aj na to stado natrafime...

cukroska
autor
2. mar 2017

No ved to..to su asi vsetky vylety najlepsie absolvovat na jar a v lete.Ano viem,ze su kone,len na hrad sme sa nikdy nedosti.Dakujem😆

ivushka19
2. mar 2017

tak tato tema ma fakt zaujala.... viete poradit vylety a ubytovanie pre rodinku s detmi na nejaky predlzeny vikend? Vzdy som chcela nakuknut aj do tohto kuta slovenska 🙂 Dakujem.....

sendy1977
2. mar 2017

@cukroska muž je z Ra, keď ideme na hrad auto nechávame v Murani pri cintoríne. Hore ideme cez les(cesta caa 1 hod.) a dole sa vraciame po asfaltke. 🙂

mamutka
2. mar 2017

@ivushka19 my sme boli tu, maju aj vodny svet a pod. Ale v lete samy komar...
http://www.chalupkyprednahora.sk/

cukroska
autor
2. mar 2017

@sendy1977 myslis ze nebude blato ..neviem ci pockat na teplo alebo.ist aj teraz..dakujem 😊

sendy1977
2. mar 2017

@cukroska teraz podľa mňa ešte bude 🙂

cukroska
autor
2. mar 2017

Ubytovanie v chalupkach v prednej hore cez mega ubyt.som nasla

ivushka19
2. mar 2017

@mamutka vyzera to nadherne, boli ste spokojny?

cukroska
autor
2. mar 2017

@sendy1977 asi pojdeme ked uz bude zelensie,vsetko zakvitne,otepli sa..teraz vsetko take sive,smutne...

ivushka19
2. mar 2017

@mamutka som slepa, alebo nevidim cennik... ako je to s cenami?

mamutka
2. mar 2017

@ivushka19 my sme boli velmi spokojni s ubytovanim - krasne ciste chalupky, kuchyna bola fajn, vodny svet super. Vonku je este minigolf, co maly uvital, ale ten uz fakt potrebuje opravit - neviem, ci to uz stihli, alebo je stale taky.
Ak sa nemylim, platili sme okolo 230 eur za tri noci - 2 dospeli a jedno dieta. Ale to uz bolo davno, este v 2015.
Myslim, ze cenu sme si vyziadali mailom.
Tie chalupky su dost vytazene, aspon vtedy to tak bolo, takze rezervovat bolo treba dost dlho dopredu.
no ale ak by som tam este chcela spat, rovno sa spytam,ci uz dali na okna sietky proti hmyzu.
Lebo prve leto bolo super, nebol problem, ale druhe leto bolo hrozne, neviem co sa porobilo, ale bolo tam more komarov a nedalo sa ani spat poriadne 😠

lucka08099
2. mar 2017

Za mna odporucam absolvovat v lete, alebo na jar. Zatial je tam blato a mokro, predvcerom aj prsalo, takze sa moze drevo na vyhliadkach smykat. Takze ak idete s detmi, radsej ked bude uz teplejsie a krajsie

cukroska
autor
2. mar 2017

@lucka08099 no presne to som.chcela pocut 😆✌dakujem

ivushka19
2. mar 2017

@mamutka super, dakujem krasne za info... velmi sa mi to paci.... my by sme mozno na jesen sli, ak bude nieco volne, skusim sa nakontaktovat na ich... vdaka za tip 🙂

lucka08099
2. mar 2017

@cukroska ked budete chciet prist, mozes mi napisat a mozem ta informovat ake mame pocasie, ci posledne dni prsalo alebo tak, aby ste sa nemuseli trepat po blate