Menšia ZOO

11. apr 2023

Ahojte, prosím viete poradiť na západnom Slovensku, prípadne v Čechách - juhovýchod, čo najmenšiu zoo na chodenie - aby nebolo veľa kopcov, len taká príjemná prechádzka. Ale aby tam boli zvieratá ako slon, žirafa atď.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauriik
11. apr 2023

Nani to zoo ale minifarma lubina je malinka a maju to tam krasne. Zvieratka mozes hladit, krmit, niektore cesat ☺️ A inak spominana zoo lesna je super. Je velka ale nemusis ju prejist celu a jazdi tam vlacik takze prejdes kolko vladzes a potom sa odvezes ☺️

poslednepogo
11. apr 2023

Hodonín, ale neviem čo sú tam také zvieratá

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. apr 2023

@lauriik áno, tam sme už boli pár krát, je tam krásne, ale zvieratká sú tam skôr také domáce ☺️

autor
11. apr 2023

@poslednepogo Hodonín ma napadol, že to by mohlo byť, tam sme boli už dávno, tak som si nepamätala či majú aj tie slony atď.

elanor
11. apr 2023

@jj298 povodny vybeh tigrov je zatvoreny. Ten co mal taku vyhliadku.

Zoo Hodonin, Zoo Zlin (Lesna), Zoo Vyskov (+Dinopark), Malkia Park (Orechova Poton), Minifarma Lubina (od tejto sezony novy nazov Farma Park Lubina), Ekopark Piestany, Madonan Bojnicky, Gazdovsky dvor - Nas sen Puste Ulany.
Drviva vacsina, je ale bez slonov, a podobne.

kvojtanikova
11. apr 2023

V Bojniciach majú slony, taký nový pavilón. Je to podľa mňa menšia ZOO, ale zvierat je plno.