Materské centrum Slimáčik v Kežmarku. Aké je?

maranat
13. sep 2011

ahoj maminy 😀 Pred troma mesiacmi som sa pristahovala do Kezmarku, z opacneho konca slovenska. Nikoho tu nepoznam a mozno MC by bolo moznostou, ako to napravit. Nechodite tam niektora? ako to tam vyzera?

captos
20. sep 2011

Ahoj, ja som tam bola raz s mojou 2rocnou dcerou, ale mna to velmi neoslovilo. My sme tam boli dakedy v marci, možno sa tam daco zmenilo, no moja dcera sa tam vozila cely cas len na motorke odrazadle, lopty sfucane, hracky ani jedna poriadna, ona sa tam proste nudila. Ziaden maly stolik ani stolicka tam neboli a ked chcela malovat musela mi sediet na nohach za velkym stolom, co sa jej napacilo, lebo doma si maluje sama za svojim malym stolikom. Neviem, možno ine deti nie su tak narocne, ale ta moja bambulka sa tam trochu nudila. Treba sa ist pozriet, co viem, stale tam bolo zo 5mamiciek, co mi rozpravali a možno sa tvojej malej tam bude pacit.. Ja by som si tiez rada s inymi mamickami poklebetila, možno tam este raz zavitame a oslovi nas to viac. Uvidime.

maranat
autor
8. okt 2011

Ahoj
@captos , ja som sa tam bola pytat, bola tam len pani upratovacka. Plati sa tam 9 eur na cely sk.rok, ona mi opisovala ake je to tam pekne, ze tam maju deti akysi domcek, kopu hraciek, ze tam tancuju, hraju sa rozne hry, zatial co ja pijem kavu. A ze treba tam priniest vyplnenu prihlasku, zacinaju 25.oktobra. Tak som myslela, ze skusim...

anielk
11. nov 2011

ahoj maranat-mozme tam ist spolu ak chces ja sa tam chystam buduci utorok..pa..

anielk
24. nov 2011

dobry den materske centrum v kezmarku je jeden chaos--nikto nevie nic-pozrem na net.stranku otvarame9.30..pridem tam od 10hod.mi povie upratovacka...

teraz prerabaju okna menia plastove ziaden oznam nikde ze bude zatvorene ja sa trepem z popradu...z malou.

dalej dva tel.c.maju...a ziadne nefunkcne na jednom barbora-ktora tam uz nepracuje.....

na druhom nejaka mariana--ktora ties tam uz nechody--neviem sa dovolat ziadnych informacii,ktore potrebujem.

napr.kedy tam konecne dakto bude?
o ktorej to zacina?
preco sa platy 9eur?

a mnoho dalsich otazok..

prosim spravte si v tom system.....

maranat
autor
19. dec 2011

@anielk ja som tam ani viac nebola.

9 eur, je akoze poplatok za "kruzok" na rok, ale cely september, oktober to nefungovalo, v nobembri sviatky, zas nefungovalo, v decembri sviatky, zas nic, no pojdem tam dokopy 5x a zaplatim rocny poplatok? tiez som cakala nieco ine.... ☹

anielk
2. jan 2012

ahoj maramat-ja som tam bola pred vianocami,menily okna-zase zavrete 2tyzne-nikto to tam nevedie...

je to smiešne...ale potrebujem spoločnost pre syna-mozme dat prechacku...pa..

maranat
autor
18. apr 2012

@anielk vies nieco nove?

anielk
23. apr 2012

ahoj,tak nove tam v tom centre nieje nic,ale uz mi mali chodi do skolky takze mam vyriesene..tam sa dockat niecoho v tom centre sotva..tasko v tom kezmarku ..

kezmarok09876
14. okt 2014

@maranat
Pozrite si Domček, súkromné jasle a detské centrum Kežmarok www.domcekdc.sk alebo facebook.
Pripravili sme akcie Angličtina pre batoľatá , RAW dezerty Babyfriendly a chytáme Tvorivé dielničky pre deti a mamičky.
Tím Domčeka

mamina1976
22. okt 2014

-------------------------------------------POZVÁNKA----------------------------------------
Materské centrum Slimáčik pri CVČ v Kežmarku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mamičky na materskej dovolenke so svojimi ratolesťami medzi nás.
Príďte sa s nami zahrať a posedieť si pri dobrej kávičke alebo čaji.
KDE? Do budovy Centra voľného času na Gen. Štefánika 47(dopr. ihrisko)
KEDY? Každý utorok a štvrtok od 09.30-11.30 hod.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Poplatok 2 eurá mesačne. Potrebné si doniesť prezuvky