Maminky v Šali

psychee
26. nov 2017

Ahoj maminky,
sme uz vyse roka v Sali a nemala som stastie na zoznamenie sa s dalsimi maminami a detickami. Vsetok cas travime s priatelom a jeho rodinou. V lete sme s dcerkou chodili vela do parku ci na ihriska, no teraz na jesen, v zime je programu malo a dieta si pyta aj nove kamosky/ kamosov. V MC je herna viac zatvorena ako otvorena a tak si idem pre radu. Kam v zime s detmi v Sali chodite vy? Auto bohuzial nemame, takze pohyb medzi mestami je velmi obmedzeny. Nechcela by sa pripadne niektora maminka obcas stretnut a pokecat aby sa nam aj deticky zahrali? Dcerka ma 2 roky takze uvitame spolocnost 😉

unctadorg
26. nov 2017

No SALA je v tomto mrtve mesto. Nic tu poriadne nie je. Moj ma rok.

psychee
autor
27. nov 2017

Takze to nieje iba moj pocit... ☹ dufala som ze tuto zimu tu nieco bude ale je to zufale... Co teda robit? Kam ist? A s kym? ☹

lenakiss
27. nov 2017

@psychee ja som z reči ...ale bývame v seredi ...ale ani tu nič nie je

psychee
autor
27. nov 2017

Ved aj preto pisem na Kona... Pred rokom som pisala tiez ale ziadne reakcie, ziadne rady a pritom tu vidim tolko mamin s kocikmi a detickami... Aj som sa snazila zoznamit ale bez uspechu.Asi si tu zije kazdy skor len pre seba... Aktivity pre deti do 3 rokov minimalne... Je mi z toho smutno. Jediny s kym sa tu suvislo bavim je partner a svorka...

lenakiss
27. nov 2017

@psychee no ja som ma MK prišla až teraz ...bola som tu keď som.bola tehotná ...A teraz ma malý 2 a pol ...A som znovu tehotná...Ja ked som bola v šali tiež sa so mnou nikdo nechcel baviť..ale ani tu v seredi

psychee
autor
27. nov 2017

@lenakiss a nechces prist opat do Sale? 🙂 tusim by sme boli zaujimava dvojka resp. stvorka resp. o chvilu patka 😀

lenakiss
27. nov 2017

@psychee no ja som už pol roka v seredi ...ale v šali ma malý babku takže tak chodievam 🙂 môžeš mi napísať ak chceš

psychee
autor
27. nov 2017

@unctadorg a co zvyknes s malym podnikat? Asi tu mas priatelov a znamych... Nemas take hluche obdobia ako ja... 🙂

unctadorg
27. nov 2017

@psychee ja chodim s malym max na prechadzky :D alebo bez kocika sa troska vybehat. Zatial takto. Obcas ked mame lekara v meste tak vtedy pobrazdim s nim obchody alebo svojich lekarov. Zasa ze by spm patrila do nejakeho okruhu mamiciek to nie. Raz za cas sa zvykla pripojit ku mne kamoska napr do tesca ked som sla. Tak sme uz sli aj na kavu vedla tesca co je kaviaren a tot vsjo.

psychee
autor
28. nov 2017

@unctadorg mne ani nejde o kavicky skor o tie aktivity pre deti - vylety,spolocne hranie aby sa aj deti otukali... aby to nebol stale stereotyp... A ak popri tom pokecam ci najdem nejaku maminu s ktorou si sadnem je to len plus. Malej uz nestaci len moja spolocnost ci spolocnost tatu a babky... Vidim na nej ze uz by potrebovala rovesnikov 🙂 ty si z Veci? Asi by sa ti nechcelo aspon obcas vybehnut...?

unctadorg
28. nov 2017

@psychee som z Veci. Neni problem vybehnut 🙂

psychee
autor
28. nov 2017

@unctadorg vynikajuco tak to som rada ze by si niekedy isla 🙂 mizeme dohodnut cez IP...👍

lenakiss
28. nov 2017

@psychee a mne si uz neodpisala :D

psychee
autor
28. nov 2017

@lenakiss prepaaac ale dnes som sa este nezastavila a tak odpisujem postupne 🙂 auto ako som pisala nemam ale pri trovhe stastia na lepsie pocasie rady s malou prideme aj do Serede 🙂 alebo ak by sye vy boli tu rady sa zoznamime a zahrame! 👍 som rada za kazdy podnet a vytrhnutie zo stereotypu 🙂

lenakiss
28. nov 2017

@psychee napísala si len jednu správu...potom už čo som sa pýtala na auto mi už žiadna správa neprišla🙂 tak potom skus ešte raz napísať. Asi si ju neodoslala;)

sosanna88
28. nov 2017

@psychee ja byvam vo veci 100rokov a aj tak tam kamosky nemam 🙂 ked som bola na MD skoro mi preplo takze ta chapem. uz sice pracujem, aj mam väcsiu dceru 5rocnu, ale ta zboznuje mensie deti takze ak chces, som aj ja volna 🙂

evina34
28. nov 2017

@psychee Ahojky, ja bývam priamo v Šali /pri Kauflande/, moja mala ma 2.5 roka...a co sa týka aktivít chodíme na Hopkanie do CVČ...a občas MC.../ale to ozaj len niekedy/. Kedysi tu bol detský kútik, ale ten skrachoval /tam som chodievala so staršou dcérou dosť v zime/...Takže čo sa týka aktivít bieda. Ak by ste sa chceli prísť niekedy k nám pohrať napíš IP. Som na MD.