Lyžovačka cez jarné prázdniny

sylvia30
14. feb 2015

ahojte, chcem Vás poprosiť o nejaké tipy na lyžovačku počas jarných prázdnin pre 1 mamu a 2 deti - chlapec je dobrý lyžiar, dcéra potrebuje ísť do lyžiarskej školy, nevie sa lyžovať, ja som lyžiarka tak na trojku 😝 (čiže svahy pre začiatočníkov niekde na Orave, Vysoké a Nízke Tatry - netuším ako to tam býva v marci so snehom) , ďakujem

maca_p
14. feb 2015

kubinska hola je super.

mirreckall
14. feb 2015

Kubinska Hola, Valcianska dolina, Zuberec - Janovky nase tri NAJ 🙂

jaaty
14. feb 2015

Zuberec a Spalena dolina

sylvia30
autor
14. feb 2015

@mirreckall myslíš, že vo Valči sa bude dať o 3 týždne ešte lyžovať? predsa len, Orava je vyššie....

sylvia30
autor
14. feb 2015

dievčatá ďakujem ta tipy 🙂

bonaqa2013
15. feb 2015

Jasenská dolina, Valčianska dolina - okres Martin

sorciera24
15. feb 2015

@sylvia30 aj ja odporucam Jasenku alebo Valciansku dolinu, syn sa naucil v JAsenskej...je tam aj lyz. skola aj detsky vlek, dokonca o tyzden tam ide na lyziarsky....pokial viem, tak sa lyzuje aj v marci...to by musela pristt riadna jar.... inak boli sme aj na Kubinskej, celkom sa dalo,a le vacsia plnka a drahsie...

sylvia30
autor
15. feb 2015

@sorciera24 jéj, to si ma potešila, Jasenská je moja srdcovka, ale myslela som, že v marci e-e 😵

anit05
16. feb 2015

v marci si viem predstaviť aj Oravskú Lesnú,- sedačka, super svah, ceny primerané, lyž. škôlka a perfektná reštika priamo na svahu

mirreckall
17. feb 2015

@sylvia30 ja som tam už lyžovala aj pár zím v marci 🙂 ale ak chceš ísť na istotu tak potom Zverovka - Spálená, je to severný svah, tam bude sneh určite, len na lanovke je už prudká zjazdovka...ale dá sa chodiť aj na vlekoch 🙂

sylvia30
autor
17. feb 2015

@anit05
@mirreckall dievčatá ďakujem 😵 mám z čoho vyberať....

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz