Lacné ski passy, menej frekventované lyžiarske svahy

fatima30
9. jan 2023

Ahojte kočky, prosim poradte mi lyziarske svahy, kde sa da lacnejsie lyzovat. Kludne aj take male alebo menej nezname. Dakujem pekne.

petamich
9. jan 2023

my chodime Rohace-Spalena velmi priaznive ceny, ubytovanie v chatkach hotela Tatrawest

ninusa221
9. jan 2023

Oravská lesná je úžasná už tam chodíme niekoľko rokov na týždeň.

pininka1
9. jan 2023

Aj my chodime na Rohace,.byvame v Tatraweste, vzdy je tam sneh.

petamich
9. jan 2023

@pininka1 ten Tatrawest ma svoje caro 🙂 vzdy mam pocit, ze som opat na ZS a lyziarskom zajazde, tento rok ideme prvykrat s malym dietatom, tak snad konecne uvidi sneh

panelacikova
9. jan 2023

@petamich my sme tam boli od 29.12. do 2.1. a na spodnom svahu totálna kaša. v obci a okolí po snehu ani stopy (nadnesene). určite to nebolo vhodné na nejaké čarovné prechádzky, všade sucho, sneh len umelý v obci na svahu (kde sa 2.1. lyžovalo počas dňa asi 5 ľudí - kaša) a trošku snehu na hornom stredisku, ale tak v 1. tretine, maximálne v prvých 2 tretinách. dolu katastrofa. trčali už aj kamienky.

panelacikova
9. jan 2023

@petamich možno odvtedy tam napadol sneh, netuším, ale v tomto období to bola katastrofa. lyžovali sme 30.12. a potom sme už ani neriskovali. sanitka šla odtiaľ asi 2x denne, predpokladám, že ťažký sneh a niekto sa dorafal. alebo zrážka?

pininka1
9. jan 2023

@panelacikova napadlo aj tam,.ale samozrejme ze aj u nich musi byt teplo, ale ak chce ist autorka este niekam teraz lyzovat, vela moznosti nie je.

pininka1
9. jan 2023

@petamich presne, je to taky socik, aj s cenami v bare,.ale nikto tam nic neriesi, ja si tam vzdy tak oddychnem, strva super. Ideme opat od 29.1, snad sa zlepsi pocasie a ochladi sa.

petamich
9. jan 2023

@panelacikova uvidime 😵‍💫 my ideme 23.1. tak snad 🤞🏻 ale uz sme zazili posledny rok pred koronou, ze sa nedalo, ani vleky nepustali, tak sme sli na nakupy do Polska 🤷‍♀️😃

petamich
9. jan 2023

@pininka1 no dufam veru, lebo my si toho snehu v BA vyzera to tak, ze neuzijeme tento rok

casillas28
9. jan 2023

@fatima30 oravska lesna-orava snow ;) velka spokojnost 🙂

yoxinka
9. jan 2023

@petamich
Z Roháčov sme sa vrátili včera. Je tam celé Slovensko. Totálna masovka, rady všade! Kamoška čakala pre požičovňou a odstavovala ľudí, lebo už ani lyže nemali požičať. Svah bol včera ok len hore, dole to už bola totálna kaša. Ja som sa s dćerou sánkovala a za tie dve hodky, čo sme tam boli, okolo nás šli záchranári s dolámaným človekom presne 6x. To len tak pre info.

catherinah
9. jan 2023

Liptovský Mikuláš - Podbreziny

petamich
9. jan 2023

@yoxinka dobre vediet 😩 my cast skupiny nelyzujeme a ideme sa socializovat ale teda manzel by si veru nemusel dolamat nohu 😅

yoxinka
9. jan 2023

@petamich
My sme tiež boli tak, že zo 6 dospelých lyžovali dvaja s troma deťmi a štyri deti mali inštruktora, ale teda, bola to bieda. Najhoršie bolo to množstvo ľudí, fakt veľa.

andreakg
9. jan 2023

@fatima30 Závažná Poruba, Opalisko,dokonca zvyknú mať aj na zľavomate lacnejšie

fatima30
autor
9. jan 2023

Dakujem vam pekne kocky, skusim popozerat vase tipy👍

panelacikova
9. jan 2023

@petamich no ja myslím, že ešte nasneží 🙂

panelacikova
9. jan 2023

@yoxinka fúha, tak ešte horšie než medzi sviatkami 😲

marca12
9. jan 2023

Certovica ma tiez dobre ceny

zorkahorka
10. jan 2023

Podbanske. Cely den pre dospelaka 15, dieta 13

fatima30
autor
10. jan 2023

@zorkahorka super

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreakg
10. jan 2023

@miriam11 prosím? Aké mapy trávy?ty vieš čítať s porozumením?ona sa nepýtala,kde sa dá dnes lyžovať,ale všeobecne,tak o čo ti ide

pinkgirl
11. jan 2023

@fatima30 my máme radi aj Lučivnú - mierny svah, fajn ceny.