Ktorý wellnes Bešeňová alebo Tatralandia?

siasis
12. feb 2019

Maminky chceme ist s deckami na vylet niekde do wellnesu na 3-4noci ....Rozmyslame nad Besenovou ci TATralandiou...dve noci tam a dve tam alebo viete mi poradit nieco pre deti kde by sa vysantili riadne ? 🙂 aj niekde nejake ihrisko kryte? Budem vdacnaaa 🙂

stankadu
12. feb 2019

ahoj, my sme boli v tatralandii, ale môj dojem z toho bol taký, že boli sme, videli sme a stačilo. Velmi vela ludí a hrozne predražené, inak je to tam pekne urobené. Moje dcéry majú 11.r a 15r. ale na tie tobogány sa aj báli ísť. My sme boli v Dolnom Kubíne, tam sme sa vyšantili poriadne, aj tobogány majú. No nechcem ta odrádzať, to je iba môj postreh. :D

lucka12399
13. feb 2019

@siasis my sme boli aj aj a jednoznacne tatralandia lepsia .. su tam tobogany aj vacsie, kde sa aj ja bojim ist ale tam decka podla mna ani nepustia .. je tam dost toboganov aj pre deti na ktore sa nemaju preco bat ist... za mna isto tatralandia

janulka2811
13. feb 2019

Besenova ak maju radi zabavu.

hettinka
13. feb 2019

@siasis pre malé deti je lepšia Bešeňová, vovnutri je veľký detsky bazén. Tobogan je jeden detsky, tie veľké nevyužijete pre deti. Ale osobne stačí na 1 deň, neviem, čo by sme tam robili 3-4 dni. Radšej nejaký wellness hotel by som brala a do aquaparku šla na 1 deň.

natalia11111
13. feb 2019

podľa toho či idete čez zimu či cez leto.. tatralandia má cez leto zatvorené vonkajšie tobogány, v nútri sú myslím že 4 a dlho sa čaká kým sa človek dostane na rad.. celkovo mi príde už tatralandia "opotrebovanejšia".. čo sa týka bešenovej ja odporúčam viacej, aj keď pozor na tobogány,, jeden je tam dosť nebezpečný, priateľa vyhodilo asi meter do vzduchu ani nevedel kde je a ten čo na tobogán vravel že už tam mali aj vybité zuby a podobne,, takže deti upozorniť na ktorý môžu a ktorý nie.. a je tam aj vlnobitie to tiež vie deti zabaviť na dlho 🙂

hettinka
13. feb 2019

@natalia11111 ona ma podla profilu deti 1 a 4 roky, takže myslím, že sa v Bešenke prehrajú na tej detskej veži s kýblikmi.

@siasis inak, nie je to wellness, ale aquapark v oboch prípadoch ... mna tam po 3 hodinách bolí hlava z hluku. Do wellness zony sa to pripláca extra a deti ti tam nepustia, takže treba si ujasniť, čo vlastne chcete absolvovať. tak malým deťom je v podstate jedno, či sa plahočia v malom bazéne, alebo vo velkom aquaparku, kedže tie atrakcie zatial velmi nevyužijete. A z hladiska rodiča je ten menší bazén bezpečnejší.

siasis
autor
13. feb 2019

Ano deticky 1 a 4 a hladame tiez skor welnes rozmyslala som niekde Predna hora ale jeto dost daleko niekde v okoli Besenovej alebo tak aby sme mohli stavit po ceste....;)

natalia11111
13. feb 2019

@hettinka som si nevšimla vek, más pravdu tá bešeňová vežička pre deti je super 🙂

janickacrazy
13. feb 2019

@siasis pre také malé deti je Bešenová ideálna a je tam super, mne sa tam osobne páčilo viac ako v Tatralandii, ale náš 8ročný miluje tobogány, takže on má radšej Tatralandiu

natalonkasandritka
13. feb 2019

V čističke odpadových vôd je to najlepšie

lillala
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka12399
3. apr 2019

@lillala deti do urciteho veku to maju za nizku cenu a neviem ci nie zadarmo dokonca..

lenmarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz