Ktoré detské centrum v Košiciach je otvorené cez víkend?

stresman
6. nov 2011

Dievcata poznate nejake detske centrum, ktore funguje aj cez vikend - v Kosiciach? Nas tato je casto prec, byvam aj cez vikendy sama s malym a vacsina detskych centier funguje iba cez tyzden. Kam s malym v zimnych popoludniach? Vonku sa uz neda byt cele hodiny...poradte prosim.

zuziiiicek17
9. nov 2011
gabenka
9. nov 2011

ahojte. Aj ja by som prijala nejakú radu ohľadne nejakých detských centier... aj cez týždeň... mám ročnú dcérku a chcela by som jej dopriať aj nejakých kamarátov hlavne počas chladných zimných dní... bývam na Železníkoch... je niečo zaujímavé tu nablízku? Ďakujem. 😀

erika5025
9. nov 2011

ahojte,akurat otvorili novy detsky kutik,za blsakom- JayMo,este im nefunguje internetova stranka,ale na FB najdete ked si date JayMO.je otvorene kazdy den od9,30-18,00

cka
9. nov 2011

@gabenka ahoj...skus pozriet stranku haligandy, maju dobry program, pre deticky, pre mamky na odreagovanie, pre spolocne chvilky, tvorive dielne, ciste a mile prostredie...www.haliganda.sk

kiwi82
9. nov 2011

ahojte, u Saleziánov na 3 Hôrkach - Terasa sa rozbieha materské centrum. Zatial len štvrtky od 9:30 do 11:30. Kto by ráno mal chuť a stíhal by, môže prísť aj na sv.omšu pred MC o 9:00. Baby, tuším aj na Aničke funguje nejaké ihrisko interiérové s názvom tuším Lodenica http://www.lunila.sk/

skrinka
16. jan 2013

ahojte mamicky...pre chladne dni odporucam detske centrum Jaymo pri blsaku-je to pecka pre deti ale aj pre rodicov-vratite sa do detskych cias-smykalky a preliezky si mozme vyskusat aj my s detickami 🙂

drobec222
12. feb 2013

jj suhlasim na www.kamsdetmi.sk si tiez ludia pochvaluju

angiekowa
26. máj 2014

Jaymo!!!! Ale sa prestahovali,teraz su nad jazerom.