Kde sa zastaviť s batoľaťom cestou autom z Trenčína do Košíc?

veterinarka
1. máj 2017

Ahojte, s 8 mesacnym babatkom potrebujeme cestovat na vychod, viete mi poradit, kde sa da smerom z TN do Kosic zastavit, aby sa trosku vyblaznilo (zatial vie chodit iba pri nabytku- inak stvornozkuje), pretoze sediet urcite celu cestu nevydrzi a potrebujeme ho aj unavit, aby prespalo co najdlhsie - inak sa hnevame, kricime a placeme :( Dakujem.

deti95060810
1. máj 2017

napr. Štrba

taami
1. máj 2017

@veterinarka
To keď sa všetci v aute hnevate, kričíte a placete...tak to je iný hardcore..to asi radšej ani nezastavujte

andreadanisova
1. máj 2017

najlepšie si to naplánovať v čase keď má dieťatko spinkať. My sme vedeli, že spinká od 11-13 hod. Tak sme vyrazili o 11 hod. a spal dokonca až do 14-tej 😉

monciky
1. máj 2017

presne aj my vyrazame vzdy v case maleho spanku a robime si bezne prestavky, ked posadke auta treba na wc, tak bud na odpocivadle alebo niekde pri restike, dame kofolu a tak..., moj maly ma 2,5 roka, takze uz bezi, chodi bez problemov, tak vzdy ho niekt z nas zobeire pokukat auta a tak a ked bol malicky a este nechodil, tak v kufri sme mali kocik a trosku som pokocikovala...

moni244
1. máj 2017

chúďa dieťa, to musí byť hrozná cesta, keď celé osadenstvo kričí a hnevá sa ☹ salaš krajinka, čutkovská dolina, to máte cestou, zase nečakaj, že niekde po ceste nájdete niečo, kde môžeš nechať 8 mesačné dieťa, čo nechodí, unaviť.

lilyianka
1. máj 2017

To dieta v aute sa hneva,krici a place...neviem kde ste zobrali,ze posadka auta...

rebroza
1. máj 2017

ahoj. myslím, že pri Považskej Bystrici je pekné odpočívadlo - t.j. sú tam preliezky. Salaš Krajinka - ten je pred Ružomberkom je dobrý tip tiež, alebo pri Bešeňovej je Kozí vŕšok - tam sú preliezky, aj nejaké zvieratká a dá sa aj dobre najesť. Ďalej už nechodievame, tak nepoznám. No a ako baby radia, ísť tak, aby bábo spalo čo najdlhšie, bo 8 mesačné si tie preliezky pri diaľnici veľmi neužije.

monciky
1. máj 2017

@lilyianka
baby tu narazaju na to, ze autorka pise, ze hnevame sa, kricime..., proste pouziva ten tvar, ze vacsina mamiciek pouziva, a niektorym to vadi, tak preto to napisali

katka253111
1. máj 2017

@moni244
@taami zeny, to snad nemyslite vazne... ved kazdy pochopi, ze autorka pise o dietatku...nie ze sa hneva a ktici posadka auta... ach

taami
1. máj 2017

@katka253111 to fakt???
Veď kazdy pochopí iróniu, či...

toskanka
1. máj 2017

@taami 🙂 su mamicky, ktore sa vyjadruju uz len v prvom pade mnozneho cisla.

miriam159753
1. máj 2017

😀 dievčence ,ktoré nepochopili, prosím relaxujte a nezabudajte na zmysel pre humor @katka253111 a @lilyianka 😉

tetapetra
1. máj 2017

Cestovali sme buď večer alebo pred obednajsim spánkom. Mali sme cestu ba- he, 550km. Zvykli sme zastaviť na Liptovskej Mare, prejsť sa popri vode

marrie5385
1. máj 2017

@toskanka pri casovani slovies su osoby, nie pady 😊 nerypem len ako ucitelke mi to vbilo do oci 😉

toskanka
1. máj 2017

@marrie5385 jasne 🙂 Ja som mala na mysli slovo MY.

marrie5385
1. máj 2017

@toskanka ved hej 😊

blabla195
1. máj 2017

My sa zvykneme zastavovat v nakupnych centrach, v zime je super, ak maju podzemne parkovisko ☺. Da sa tam najest, nieco dokupit (vodu, jedlo...), byvaju tam detske kutiky, prebalovacie pulty (pumpy su des), miestnosti na kojenie...