Kde sa ísť kúpať s ročným bábätkom v Košiciach a okolí?

rose1988
7. júl 2012

Riskla som to v Rv dokonca vo veľkom a našťastie sa nič nestalo no trocha sa bojim ju zase zobrat no zomierame doma a ona sa tak rada kupe a my tiez. Viete poradiť dakde v Ke resp. v blízkom okolí dajaké normalne kupalisko v ramci moznosti viem ze vsade je riziko no mozno by ste mi mozhli napisat z valstných skusenosti, kde ano a kde urcite nie. Pozerala som Plaza bech Presov to vizera byt celkom ok no ma to obrovsku kapacitu tak neviem ci viac ludi tým vacsie riziko co ci?A nepiste prosim take ze len doma vo vlastnom bazeniku lebo byvame v byte dakujem.

deculko
7. júl 2012

my sme boli v KE na Rybe... da sa to tam...cez tyzden,ked su ini v praci,ja som na materskej,tak tam nie je az taky natresk... a inak my sme sa aj na balkone v bazeniku uz kupali... Rybu mam ale oskusanu a da sa🙂

eeffka
7. júl 2012

no neviem ci Ryba je to prave... strom poriadny ziadny a nie je sa kde skryt, tie slnecniky a stany sice kus pomozu al enie je to vazny tien zo stareho stromu... najblizsie slusne kupalisko pre deti, neviem najst kolko ma rokov, su v madarsku, ak si z KE myslim ze nemusim ti hovorit ze aj sluzby su na uplne inej urovni, len ci mate auto a chut cestovat.
Triton neviem mne sa tam nepaci, a nic ine v KE vraj nebude, teda este otvoria este krytu plavaren ale tusim az o mesiac
Plaza beach, pokial dobre pamatam je tam vstup10 eur na osobu ( teraz som sa vratila s Kisvardy v HU a tam nas stale celodenny rodinny listok 12eur), tak si tu treba aj zratat financne...
Cez tyzden sme aj my v bazeniku na balkone, ked mame moznost ist na cely den ficime do HU

nice202
7. júl 2012

ze vraj na rybe nemozes byt s malou v detskom bazene? moja sa raz potkne a uz je pod vodou. tak vdaka pekne za taky vymysle. inak boli sme na tritone a bolo super. malej sa velmi pacilo

jolinka
9. júl 2012

my chodime do Goncu v Madarsku, je to nedaleko od Kosic , 2 bazeny, do detskeho moze ist aj rodic a nie je to drahe, v poslednej dobe len tam chodime. teraz sme boli siedmi a zaplatili sme 3500 ft za celodenne vstupne...je tam ale malo sluzieb, jedlo si treba vziat so sebou.

sintra
10. júl 2012

Ja doporucujem kupalisko v Medzeve, cca 30 km od KE. Mas tam dva detske bazeny, z toho jeden najnovsi pre uplne malinke deticky, dalej velky plavecky bazen, 2 stanky s obcerstvenim, ciste WC, satne, spchy, detske ihrisko, lehatka pri bazene...my tam chodime pravidelne a sme velmi spokojni.