Kam v Žiline a okolí so 6 mesačným bábom?

mayama
20. máj 2015

Ahojte prosím kam sa dá ísť s miminom 6 mes.hľadám miesta v ziline a v okolí.

bonaqa2013
20. máj 2015

@mayama v lete na kúpalisko.

moni244
20. máj 2015

Nad dedinou strecno je panorama, su tam aj zvieratka, v lete k vode, neviem ake daleke okolie myslis

katrinka8
21. máj 2015

@mayama - ahoj, 6-mesačnému dieťatku je šuma 24, kde s ním si. Jeho zaujímaš najviac Ty a nedokáže ešte oceniť výlet ako taký. Pre Teba je to výhoda, pokiaľ Ti dobre spinká v aute alebo v kočíku, že si môžeš vyjsť na výlet akýkoľvek, kde sa dostaneš s kočíkom alebo prípadne s ergonosičom či šatkou, a bábätko Ti bude spinkať a Ty si vychutnáš prechádzku či okolie. Atrakcie typu ZOO, zvieratká, ihriská a pod. sú zbytočné kvôli dieťatku organizovať (ak máš niečo také na mysli), pretože 6-mesačné dieťa neudrží pozornosť a ani ho to nedokáže zaujať na viac ako pár minút, ak vôbec 😉
Ak by si si trúfla, skús Jánošikove diery v Terchovej, v ergonosiči či šatke - nemusíte prejsť celé, stačí sa kúsok prejsť, je tam ozaj krásna príroda.

belasy_motylik
21. máj 2015

@katrinka8 dokonale napísané 🙂

mayama
autor
21. máj 2015

Ahoj ďakujem pekne za tip mne prespi mala celú noc a cez deň dokopy aj 6hod. Ja s ňou nemám problém skôr potrebujem vypadnúť zo stereotypu bo nemam priateľky a výlety s manželom a s malou je jediný kontakt s okolím a keďže manžel je doma len 2nedele v mesiaci chcem sa ísť zabaviť mimo domu.viem že také bábo neoceni moju snahu zorganizovať výlet ale doma mám ponorkovu chorobu

katrinka8
22. máj 2015

@belasy_motylik - ďakujem 🙂
@mayama - práve preto máš momentálne asi jedinečnú možnosť ísť v podstate hocikde, keďže Ti maličká cez deň tak pekne spinká 😉