Kam so 16 mesačným bábom v tomto nečase v Bratislave?

mirka1206
24. sep 2014

Kam so 16 mesacnym babom v bratislave v tomto.necase?? Dakujem

bibistec
24. sep 2014

ved v kazdom pocasi treba ist von, treba ho spravne naobliekat a nie je problem urcite je to lepsie na imunitu ako materske centra kde sa to moze hemzit soplavimi detmi a bacilmi...

leporeloo
24. sep 2014

@mirka1206 neexistuje zle pocasie iba zle obleceny turista 😀 takze ano byf vonku sa da za kazdeho pocasia, zbierame gastany v sade, chodime do horskeho parku, zoo, karloveske rameno a vodarenske muzeum s krasnym ihrom, plavaren detska, hrad, devin, a kludne aj indoorove herne a detske centra, su na kazdom sidlisku ale mna nezastavi takyto jemny necas bude huuur moja 🙂

esterba
24. sep 2014

@mirka1206 chodi?

moni244
24. sep 2014

@mirka1206 no dnes až taký nečas nebol a skôr niekde niečo chytí vo vnútri, ako von na čerstvom vzduchu, my nechodíme von, len keď strašne fúka, alebo prší, ináč aspoň na hodinku doobeda a poobede ideme. A to počasie bude ešte horšie, keď príde zima, člapkanice a podobne, potom bude skôr treba hľadať alternatívy zábavy dnu

pribinak
24. sep 2014

V Bratislave ani poriadne zimy nemame, takze len treba poriadne poobliekat a huraaa von, je to prirodzene otuzovanie, 100x lepsie ako materske centra a detske kutiky, kde je polovica deti so svieckami pod nosom

Vdaka vymozenosti ako je pogumovane oblecenie sa da chodit von aj ked prsi ;)) vtedy chodime krmit kacicky a labute

moni244
24. sep 2014

@pribinak no ja som si jednu poriadnu užila minulý rok, keď sa malá narodila v januári, toľko snehu som tu ešte nevidela 😀 😀 😀 bol to adrenalín kočíkov 3 hodiny v mraze a snehu

sense
24. sep 2014

my chodime za kazdeho pocasia von, teda skoro kazdeho ...ked padaju "traktory" (krupy alebo lejak ze nie je vidiet na dva metre) tak nie ale inak dazd nedazd, vietor nevietor, aj ked je hmla aspon hodinka byt musi doobeda a poobede aj to len preto ze ja mam uz dost, dcere to nevadi....inak aj viac....mame 17mesiacov....staci vybrat vhodny odev a obuv...

...takze vyhovaraju sa na necas mamicky kvoli sebe a nie kvoli dietatu .... 😉

pribinak
24. sep 2014

@moni244 kolko snehu mali v ziline ci poprade? A povedzme si, ze taka zima je tu raz za uhorsky rok 🙂

moni244
24. sep 2014

@pribinak jasné, ja viem, len som ju akurát chytila s novorodencom 😀 a viem, že v Martine bolo vtedy omnoho menej snehu, ako tu v BA 😀

iinuska
24. sep 2014

teraz je necas? No este si uzivajme ako je 😎

pribinak
24. sep 2014

@moni244 tak ci tak, tlacik kocik v snehu je ta menej prijemna stranka kocikovania

sense
24. sep 2014

@pribinak myslim ze horsie ako po snehu je este riadna clapkanica ked sa ten sneh topi...

kikuleenka
24. sep 2014

@mirka1206 chodime von, ale ked uz je to naozaj s pocasim velmi zle (silny lejak), ze sa fakt von neda a dieta mrle zeru (co teda doma vzdy zeru), tak bud obvolam kamosky a dame stretko (ci uz u nas, ci u nich), babky, alebo pri najhorsom nejaky ten detsky kutik (nemam ich rada, tak sme boli asi 2x 🙂) No a samozrejme nenavidene nakupne centra vymetieme kludne z casu na cas tiez, heheeee (bud ten kutik v Avione alebo v predajni predeti.sk na Korze maju celkom velky kutik tiez a netreba platit). No a prihlasila som sa do nedalekeho materskeho centra na cvicenie pre deti, tak to bude dalsi program, ako zabit jesenne a zimne dopoludnia 🙂

siska53
24. sep 2014

@moni244 vlani? To si sneh tu poriadne nepamatam..aha! Ano,zopar dni bol...ale rok predtym to bolo lepsie.viac snehu..to bolo ine kocikovanie v tom hlbikom snehu...nastastie ja som mala dobry kocik,ale vela mamin sa stazovalo,ze museli trcat doma,lebo ich kocik to nezvladal.
@mirka1206 normalne von...detske kutiky len vynimocne...mne sa to sice najskor zdalo fajn,ale som.si uvedomila,ze v lete chceme byt vonku a v zime zas sa mi to zda ako zdroj chorob,ked zas moc fuci ci prsi,tak aj tak ostavame doma. Do takeho centra chodime len na cvicenie pre deti. To je raz do tyzdna. Mne to sice uz moze byt jedno,lebo syn uz zacal chodit do skolky a mala uz ma 2,5r.,ale zas..prave preto ju budem skor otuzovat..my sme vlastne cely rok chodili po ihriskach,ako v lete,tak i v zime. A v dazdi ci po nom tak do mlak...vybavenie maju.

moni244
24. sep 2014

@siska53 no ved ja myslim zimu 2013, teda januar, nie toto co bolo tohto roku, to ani zima nebola

mirka1206
autor
25. sep 2014

dakujem 🙂 vonku chodime za kazdeho pocasia.a isto nie na 10 minut ale ovela dlhsie. chcela som len aby sa niekde hrala aj detmi. to je vsetko. chodime aj cvicit raz do tyzdna. islo mi len o nieco kde su deti a da sa s nimi hrat.....

mily7
25. sep 2014

Ahoj,my sme si ako 8mesačný malý keď bol našli konečne kamarátky s deťmi,lebo sme tu boli nový a chodievali sme spolu vonku kocikovat,neskôr vybrali z kočíka,deti pobehali v parku,okolo kostola,vyvencili sa,potom sme sa potom sme sa stretli u jednej z nás doma a tak deti aj my mali spoločnosť.stretka sme mávali a mávame po dohode a v čase po pobyte vonku,vyspani deti,v zime,či jeseni,keď už vonku tma tak sme vnútri u jednej z nás.aj si porobime niečo pokecáme bojujeme proti depke takto,robili sme akcie mikuláša a pod.deti sa poznajú navzájom už a boli aj nezhody,všetko,učia sa rešpektovať jeden druhého,deliť sa,učia sa navzájom jeden od druhého napr.na nocnik
a jeseň či zima už nie sú postrachom pre nás.

didi51100
25. sep 2014

ano ano, recept na jesenne a zimne prechadzky je jednoduchy - treba sa dobre obliect a obut. tepelny komfort je zaklad a ked ho clovek ma, tak vydrzi aj v neprijemnom pocasi vonku. no a zo vsetkeho si treba zobrat to pozitivne. my sme napr. s mojim drobcom vcera pozorovali v parku stromy, ktore sa pod naporom vetra ohybali a listie sa virilo. to vsetko je pre neho novy zazitok a dnes mi ukazoval, co si zapamatal (aj ked dnes uz tak nefukalo 🙂

vulka
25. sep 2014

@mirka1206 Gumáky a do mláky. Či v Blave sa to nenosí medzi deťmi 🙂 ?

moni244
25. sep 2014

@mirka1206 tak skus popozerat materske centra v okoli, to je asi najlepsie, kde sa moze pohrat s detmi

didi51100
25. sep 2014

a este som zabudla dodat, ze aj v parku ci na ihriskach sa vzdy najdu ine deticky, takze interakcia je zarucena bez ohladu na pocasie aj mimo detskych kutikov 🙂

siska53
25. sep 2014

@didi51100 moj,ked bol mladsi,miloval vietor! On sa z neho tesil...takze,ked bolo veterno,my sme von sli..no dcerke sa to nepaci,slzieva jej ocko.
@vulka nosi! Aj my mame! A aj nepremokave nohavice.🙂 lidl to isti! 🙂

zuzkamacken
27. sep 2014

@vulka v Bratislave sme uplne obmedzeni, gumaky ani nepozname.. co je to?? 🙂))

moonshine1
27. sep 2014
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@zuzkamacken veru asi tak!:D