Kam s deťmi v okolí Martina?

suzieqiu
16. aug 2012

Ahojte,chystame sa na dovolenku v okoli Martina. Poradite mi prosim tipy na vylet v tomto okoli? Ideme na 4dni tak ich potrebujem nejako zabavit. Detske ihriska, farmy, atd... A ozaj Emka ma 2 roky a Elisa bude mat 1 rok. 🙂

cairka
17. aug 2012

Ahoj. No farma je v Turčianských Kľačanoch , majú tam ovce, kone, mali páva, ale popravde sme tam už dosť dlho neboli, tak neviem, aký je aktuálny stav 😅 Ihrisko je pekné v Pizza pub Orea v Sučanoch, tam je pre deti zábavka aj na pol dňa (hoci tvoje sú ešte ozaj maličké, tak ich to možno až tak neočarí, ale prinajhoršom tam je veľké pieskovisko s kopou erárnych formičiek). V prípade zlého počasie otvorili teraz nedávno Indoorove ihrisko na Severe v obchodnom dome Betty, tam sme ešte neboli, ale vraj je super. No a na ľahké výlety klasika Jasenská dolina, Valčianska dolin a...tam sú aj ihriská, aj sa dá prejsť do doliny.

zuzulienaba
19. aug 2012

Urcite navstivte Snowland, su tam trampoliny, preliezky, pekne okolie, je to zimne stredisko vo Valcianskej doline, ale je tam co robit a pozerat aj v lete. Ranc v Zabokrekoch, pekne posedenie, aj preliezky pre deti. Koniky v Trebostove. Uz ma nic nenapada🙂

rodinnevikendy2
23. aug 2012

Ahojte, mi na predlžený víkend organizujeme veselý rodinný pobyt na liptove na zvieracej farme aj s baby plávaním a rozprávkovými bytosťami Z rozprávky do Zvieratkova 30.8.-2.9.2012.
bližšie info na mojom profile 🙂 alebo webe.
Srdečne Vás pozývame !

norcima
23. aug 2012

Ja este pridam gadersku dolinu a blizko nej vo Valentovej je ranc Amadeus, kde sa da vozit aj na konikoch. A akvapark v turciankych tepliciach. A uz ma pre take male deticky nic take nenapada. Asi tak naplanovat na kazdy den jednu dolinu, jasensku, valcu a gader a nakoniec sa ist okupat do teplic 😀

vsvet
4. apr 2017

virtuálna realita v Martine v areáli zábavného centra kocka pri detskom ihrisku vhodná od 5 rokov, deti budú mať nezabudnuteľný zážitok, kde napr.uvidia svet škriatkov, zastrieľajú lukom alebo sa zabavia v lunaparkoch www.vsvet.sk