Kam na výlet s teenagermi?

mirullka
5. aug 2022

Ahojte, poraďte mi prosím, kam na výlet na slovensku s teenagermi. Aby to bolo cool 🙂mate tipy, skúsenosti? ďakujem.

mirage
5. aug 2022

@mirullka hocikam, plavat, hory, hrady, bane, my chodime po celom SK. Najblizsie ideme do Polonin.

kacena4
5. aug 2022

dajte si okruznu cestu jaskynami a absolvujte aj tie mimo hlavnych napr. j. mrtvych netopierov a pod. kde sa chodi po tme s celovkami je to super mojim sa pacilo alebo slovensky prales

ivangeline
5. aug 2022

Za mna bolo vsetko cool bez rodicov. :D

queen_mary
5. aug 2022

Ist skusit paddleboardy niekam na vodu, celkovo vodne sporty. Mna v teenagerskom veku najviac bavilo, ked ma rodicia poslali do tabora 😃 ale to bolo do 15 rokov, neviem, ako su stari

dadis
5. aug 2022

@mirullka a lokalita?

0silvia0
5. aug 2022

@ivangeline presne, ale pozeram, ze autorka ma este len zacinajucich pubertiakov, 10 a 12 rocnych.

mirullka
autor
5. aug 2022

@dadis v podstate mi jedno, na 4 až 5 noci by som ich išla vyvenčiť 🙂 už mali more, tobogany, aj aqua park, aj malé jednodňové výlety, len prázdniny ešte nekončia, tak rozmýšľam co ešte...

mirullka
autor
5. aug 2022

@0silvia0 áno, len by som som zobrala aj kamošov deti, nech nám je veselšie, by boli 4 kusy deti 🙂 .. A tam sú aj starší.

terezka1947
5. aug 2022

@mirullka tak,keď už mali toľko zážitkov a ešte len polka prázdnin,možno že už aj nič.

pinkgirl
5. aug 2022

@mirullka nuž cool je v očiach teenage to čo sa deje bez rodičov - s kamošmi, so strýkom, s cool tetou. S rodičmi je to stále taká "otrava", ide práve o ten pocit, že robia niečo čo by im rodičia možno nedovolili.
Daj im mapu do ruky a nech si sami vyberú kam by chceli ísť, čo vidieť. U nás sa snažíme navštíviť miesta po vzájomnej dohode - ak nemajú deň a nevedia sa dohodnúť (16r, 11r), tak je koniec demokracie a nastáva diktatúra - ide sa kam povieme my rodičia.

dadis
5. aug 2022

@mirullka Slovensky raj 🙂 zaujimave poldenne tury s rebrikmi, plus v okoli mnoztvo atrakcii, my sme popri turach boli v Levoci, Spiskom hrade, kapitule, Kezmarku, Bachledke na tej vezi, aquaparku, byvali sme v penzione s termalnym bazenom v Ganovciach, uzili sme si to

dadis
5. aug 2022

@mirullka Ale pozeram, ze tie Ganovce uz nefunguju :( https://www.kupeleganovce.sk/kupalisko/

gelifil
5. aug 2022

@dadis akurat som chcela kontakt na ganovce

0silvia0
5. aug 2022

@mirullka tak ked chces takto viac deti, za co ta fakt obdivujem. Tak by stacila mozno nejaka chata v peknom prostredi, opekanie, prechadzky, nech si robia decka program same a ty si oddychnes. Nemusis detom stale robit animatorku.

dadis
5. aug 2022

@gelifil Skoda..no, naozaj velmi fajn to bolo, ze po ture do plaviek a do tepleho bazena :(

martinka13
5. aug 2022

Stanovacka s kamošmi na dvore.

andrejka1974
5. aug 2022

@mirullka mojej sa páčilo na farme kde mohla hladkať a kŕmiť zvieratká a ešte ide do pobytoveho tábora má skoro 14 rokov

lucik194
5. aug 2022

ak maju radi vysky tak ferraty pri kremnici,

lucik194
5. aug 2022

pozeram ze z BA, pasy mate? tak vedecke centrum Futura v mosonmagyovare, alebo vedecke centrum v brne a to spojit s navstevou podzemia (kostnice) v brne

lucik194
5. aug 2022

banska stiavnica okupat sa v tajchoch, vyjst na sitno a sfar
at do bane

mandzula
5. aug 2022

Ja budem za komerčáka, no mojej dcére sa najviac ráta, keď ju spolu s kamoškou vypustíme pred Euroveou, ja s mužom vypadneme na pol dňa po svojom a ony majú svätý pokoj na nákupy bez mamky za chrbtom a svoje pubertálne chichotačky.🙂