Kam ísť s deťmi v Prešove a okolí?

siskasdetmi
22. apr 2009

Mamicky, kam chodite s detičkami ? poznate a poradite aj nejake miesta kde sa da najest, vypit kava a stravit prijemne chvile aj s drobcom? dakujem

pepies
22. apr 2009

siska Ranc pod Babicou v Bojnej, cca 20 km od Piestan, smer Topolcany, urcite to tam poznas, ak si z PN, je tam super velka teraska, koniky, mini-zoo, 2 zive levy v klietke,preliezky, rybnik kde si mozete chytit rybku a potom ugrilovat prip. si tam mozete urobit piknik. Je tam dobra restauracia, da sa tam aj ubytovat, lebo Ranc pod Babicou je aj penzion .....
Mne sa tam velmi paci ......... 😉

V centre je super napr. v Monsalvy na Teplickej, zozadu je teraska a take "mini-ihrisko", sice sa tam neda najest ale robia tam super kafe a horucu cokoladu a maju fantasticke zakusky 😉 😉 😉
ale to urcite poznas ....... 🙂

siskasdetmi
autor
23. apr 2009

pepies dakujem za typ nie nepoznam to nie som Piestanka pristahovali sme sa tu. Pozeral som si ich stranku http://www.babica-bojna.sk/ vyzera to tam fajn. Pojdeme sa tam urcite pozriet.

Monsalvy poznam tam moc nechodime, maly je alergik a moc kolaciky nemozeme hlavne tie cokoladove.

A ty si z Piestan, ked to tak dobre poznas?

Siska

trixi
24. apr 2009

ahoj siska, my chodievame na rodinne oslavy a posedenia napr. do pensionu Diana, v zahrade su hojdacky, smyklavka, maju tam nejake odrazadla, tabule na kreslenie, maju aj bazen. A ked ideme len tak po obede tak chodime na Lodenicu k Dinovi, tam krmime s malym labute, dame pivko, v lete tam griluju klobasky, rybicky, alebo chodievame na Bodonu pozriet koniky. Este sa da najest v Kursalone v parku, tam maju take plastove domceky pre deti, velku terasu, je tam vzdy vela mamin s detmi.

pepies
24. apr 2009

siska 8 rokov som zila v PN a okrem toho som tam robila sprievodkyna cestovneho ruchu, takze to tam dobre poznam .......... a cez Velku noc sme boli za znamymi, tak ma chytila nostalgia....... ja mam teraz zasa ten problem, ze tu v MT nemam kam chodit ...........

ano aj v Kursalone je fajn ...........

trixi
2. máj 2009

siska, dnes sme boli v Bojnej, nas maly bol nadseny. Zboznuje zvieratka, takze sme tam stravili cele popoludnie. Od klietky s levmi sme ho nemohli dostat. Maju tam male levica, tak sa nam isiel zblaznit. Stale chcel za levmi do klietky 🙂 . Je to skutocne dobry tip na vylet spojeny s nejakym tym papanim.