Kam chodíte lyžovať s deťmi a aké máte skúsenosti?

zuzicka777
29. dec 2014

Ahojte maminy. Chcem sa opýtať na vaše skúsenosti s lyžiarskymi strediskami orientovanými aj na deti. Ďakujem.

samika
30. dec 2014

@zuzicka777 tak toto zaujíma aj mňa 😉 už 3 hodiny sedím pri PC a hľadám kde by sme mohli ísť lyžovať 😝

janinah
30. dec 2014

Lučivná,Lopušná dolina,Tatranská Lomnica - tam je vedľa aj lyž. školka,aj v Lopušnej a Lučivnej je detský svah + inštruktor+požičovňa

lubiku
30. dec 2014

Valcianska dolina a hotel Impozant 🙂

jaaty
30. dec 2014

my chodíme už 7 rokov do Zuberca. Priamo v dedine sú dva lyžiarske vleky - Milotín a Janovky, oboch sú aj lyžiarske školy. Minulý rok Hanka lyžovala už priamo v Spálenej doline. Tento rok tam otvorili novú krytú 6-sedačkovú lanovku. Zuberec je naša srdcovka.

lucik194
10. jan 2015

@zuzicka777 zalezi od toho z akej casti SR ste a ako deti lyzuju...... nakoko to neviem takze len odporucania..... zakladna vec pre mensie deti - netreba ich kvoli lyzovacke tahat 300km, staci im mensi svah, lokalny, nizsie ceny,
my osobne mame polyzovane kde kade na strednom slovensku ..... takze napiste odkial ste dopisem strediska... 🙂 kde sme boli a ako sa nam pacilo...

silviami
12. jan 2015

Poznáte niekto ubytovania v Jasenskej doline? Lyžovačka je tam údajne dobrá, len nami vybraný penzión Babia hora je obsadený. Pozerala som chaty Kaška - Nezábudka? Bol tam niekto? Dá sa to s deťmi 1,5 a 6 rokov? Ďakujem.

zuzicka777
autor
13. jan 2015

nitriansky kraj
@lucik194

lucik194
13. jan 2015

@zuzicka777 no z nitrianskeho kraja to mate na smer BB, pozrela by som Skalku, Salamandra (ak mate deti co lepsie lyzuju), pokial zaciatocnikov tak Krahule, tiez Jasenska je super pre zaciatocnikov a tiez spodok v Cicmanoch (hore je to otras, vzdy ladove, rozjazdene). Super je aj Valcianska, ako stvorena pre deti..... pokial su deti lepsi lyziari, tak nieco uplne ineho.....
isla by som pre deti urcite do lokalneho strediska, nic velkeho, aj tak dlhsie ako 2-3hod nebudu lyzovat....

valy
1. feb 2015

ahojte, ja absolutne neodporucam Jasnu. Dala som dieta do lyziarskej skoly, bolo to tusim 42 EUR na dve hodiny, maju vlastny areal. Tam mi ale povedali, ze ked ma dieta nad 6 rokov, musim mu kupit aj listok na normalny vlek. Lenze, dvojhodinovy listok na vlek nemaju, poldenny predavaju az poobede, takze mi povedalli, ze musim kupit celodenny listok za 27 EUR.
Dieta vacsinu casu lyzovalo iba v tom ich areali a nakoniec spravili asi 3 jazdy na velkom vleku. Pripada mi to ako obycajne vydieranie. V iných strediskách v lyziarskej skole predavaju zvyhodnene listky na vlek na tu hodinu alebo dve, kym trva lekcia.

kety1
1. feb 2015

Pre najmensie deti a zaciatocnikov odporucam Bezovec.