Kam cez jarné prázdniny od 21.2.2022?

xckaret
7. feb 2022

Blizia sa jarne prazdniny. Presovsky kraj od 21.2.2022......co by ste nam poradili, kam s 12 rocnou dcerou / lyziari nie sme/. A hlavne v dnesnej kovidovej dobe.... Dakujem za tipy.

sima338
7. feb 2022

Výlet do Salzburgu na 3-4 dni, možno Praha, 12 ročnej slečne by sa už mohlo páčiť byť mladá turistka v nejakom meste, pokojne aj viac dní v BA. Alebo kludne niekam kde sa chodí lyžovať tam u vás, len teda nebudete lyžovať ale prechádzky v prírode, sánkovanie, welnes, oddych v peknom a dobrom hoteli. S 12 ročnou slečnou už sa dá krásne všeličo vymyslieť.

xckaret
autor
7. feb 2022

@sima338 dcera ma za sebou 1. davku .....mozeme za hranice?

sima338
7. feb 2022

v jej veku áno

sima338
7. feb 2022

deti sú väčšinou všade výnimka

7lenka11
7. feb 2022

Neviem, aký máš budget.. ak môžete vycestovať za hranice, odporúčam pozrieť lacné letenky, napr. Miláno a pod.. letenky sa teraz dajú kúpiť aj za 20 eur, ubytko sa polovičnú cenu ako hotel v Tatrách.. my keď sme uvažovali o zimnej dovolenke na Slovensku alebo v zahraničí, išli sme nakoniec za hranice, pretože po prepočte Tatry vs. 5 dní poznávačka v zahraničí, nás vyšlo lacnejšie zahraničie.. treba sa len dobre prehrabať v možnostiach a poriadne prepočítať.. takisto Praha je vždy dobrá voľba
Ja som od minulého leta bola 4x v zahraničí a nikde sme sa nedostali do žiadnych problémov v súvislosti s Covidom, a to sme s mužom 2x zaočkovaní, nemáme zatiaľ booster...

e1i
7. feb 2022

@sima338 ale deti do 12 r su vynimka. Napr tu mas ČR

xckaret
autor
7. feb 2022

@7lenka11 ved prave, prehladavam Zlavomat a nie je to nic slavne...najradsej by som chcela nieco ako welnes spojit s nejakou turistikou /prehliadkou/ mesta.

juliavolna
7. feb 2022

@xckaret niekde k moru do tepla napr ?