Kabínková lanovka Tatry

siska25
9. aug 2022

Ahojte, mozno mi budete niekto vediet poradit. Sme na dovolenka v Tatrach. Radi by sme s detmi isli niekam na lanovku, ale ma to hacik. Potrebujeme, aby to bola uzavreta kabinkova lanovka. Mame 4 deti, jedno ma 8 mesiacov a ja si na tie otvorene netrufam s nimi zatial. Prosim viete mi poradit, kde by bola taka kabinkova lanovka. Dakujem.

bosorka2302
9. aug 2022

Skalnate pleso, bachledka. V nizkych tatrach chopok

siska25
autor
9. aug 2022

@bosorka2302 Tam pokial sme pozerali, tak na Chopok idu otvorene lanovky. Skalnate pleso neviem.

timka6
9. aug 2022

@siska25 na Skalnaté pleso ide kabínková lanovka z Tatranskej Lomnice.

bosorka2302
9. aug 2022

@siska25 na chopok ide lienka od bjorsonky taxje kabinkova a od lieky dalsie na chopok su tiez kabinkove

lubmar
9. aug 2022

Pozor je zmena, z Tatranskej Lomnice momentalne premava len otvorena sedackova lanovka na Start, odtial potom ide uz kabinkova na Skal. pleso, ale to je pre vas tym padom bezpredmetne😒

elenajezova
9. aug 2022

Áno, je to tak... Boli sme na začiatku júla a išla sedačková lanovka.

zuzana2299
9. aug 2022

@siska25 my sme išli otvorenou na Chopok v tej prvej časti, neviem názov. Malá mala 8 mesiacov a bola v nosiči na mne, úplne v pohode to zvládla a tešila sa z toho. Len teda neviem ci mas so sebou nosič.

iwesska
9. aug 2022

@timka6 Na Skalnate pleso urcite nejde kabinkova z Lomnice. Tam chodi otvorena sedacka 8-miestna,az na Starte sa prestupuje na kabinky. Nasi su starsi a aj tak som o mensiu mala strach,nedosiahla ani na opierku noh,len tam tak volne sedela🙈

iwesska
9. aug 2022

Autorka - jedine,ze by ste na Start vysli z Lomnice peso a odtial lanovkou hore. Ale v Bachledke mate uzavrete kabinky.

luccija
9. aug 2022

@siska25 so 4 detmi nechod na lanovku.Ked tak na pozemnu na Hrebienok

luccija
9. aug 2022

@iwesska pred 3 r isla zrusili to?zdola kabinkova a na starte sa prestupovalo na velku kabinkovu ja by som do otvorenej nesadla a bola som tam vtedy.

iwesska
9. aug 2022

@luccija Zaciatkom jula chodila tato z Lomnice. Nechce sa mi verit,zeby v sezone menili lanovky za kabinkove. A ked sme my isli,tie kryty sa nezatahovali, vsetky mali otvorene.

timka6
9. aug 2022

@iwesska tak to som nevedela, boli sme naposledy pred dvomi rokmi, a aj predtým a boli kabínkové lanovky uz z Lomnice

missviolet
9. aug 2022

@iwesska cozeee, minuly rok boli uzavrete :o bola som v septembri

siska25
autor
9. aug 2022

@zuzana2299 ano mam nosic, o toho najmensieho nejde, o toho sa nebojim. Skor ti starsi, co uz sedia samostatne, kedze sme na nich len dvaja a jeden syn je extra neposedny.

siska25
autor
9. aug 2022

@iwesska peso urcite nebudeme s nimi slapat🙂. To sme chceli len taky rychlejsi vylet, hore a dole sa zviest, kedze mame lanovky v cene ubytovania. Este to zvazime.

zuzana2299
9. aug 2022

@siska25 ano rozumiem. Ja som najskôr zle prečítala. Nie ze mate 4 deti ale ze jedno 4 ročne a druhe 8 mesačne. Určite by som na tvojom mieste nešla tou otvorenou lanovkou. Možno sa skúste opýtať v hoteli kde ste ubytovaní ci vam nevedia poradiť, alebo nejakých miestnych.