Je vo Vadaš Štúrovo aquapark aj ubytko?

kamakorka
29. jún 2018

Ahojte rozmýšľame ísť na pár dni do vadas s deťmi .. neviete náhodou či je v areáli nejakú ubytovanie ?
Popripade aj nejaký link , okontakt na prenajimatelov
Dakujem

beky1813
29. jún 2018

@kamakorka skus pogooglit, na nete je toho dist, ale vacsinou len tyzdenne pobyty

kamakorka
autor
29. jún 2018

@beky1813 hej teraz to pozerám ,Skoda že nie na kratšie ...

4ocka
29. jún 2018

Ahoj, my chodime do vadasu 4 rok po sebe. Chatky rezervujem uz v januari lebo vsetky naj budu obsadene. Tusim cez najubytovanie rezervujem. Minuli rok som neskoro ale dala som pokec s panom s posmienkami co chcem a nasiel tiez super ubytko. Vadas odporucam . 👌🏻👌🏻👌🏻

carrot_apple
29. jún 2018

@kamakorka a čo stanovačka?

kamakorka
autor
29. jún 2018

@carrot_apple mame 3 deti z toho 1 ročne nehrozí ...

kamakorka
autor
29. jún 2018

@4ocka ja som tiež počula samu chválu na vadas .. uvidíme čo s tym ubytkom . Už je všetko full čo som aspoň na ich stránke pozerala ale Dakujem za ochotu

livia341
29. jún 2018

@4ocka a kolko vas to cenovo vychadza pre celu rodinu? Lebo sme mali ist do Chorvátska,ale pre financie sme to zrušili.Tak by sme daco na svk skusili.Aj ja som v tom ze vo vadasi bude full.A cez aku stranku si zajednavate ubytko?ďakujem

nata18
29. jún 2018

vadas je v sezone totalne natrieskany a s cenami v sezone je to tak, ze by ste kludne dali aj to chorvatsko ;)

yanni
29. jún 2018

To je neskoro bukovat. V areali len ak nieto nahle stornuje. A v hlavnej sezone väcsinou len minimalne na tyzden. Slus este Hotel Thermal. Mozno maju nieco na 2-3 dni. Ale rataj aj s "peknou" cenou. My chodime takmer kazdy rok, but hotel Thermal alebo Apartmany Westend ale bukujem uz januar-februar.

mystery217
29. jún 2018

Ano aj ja som rakto platila ubutko v areali uz v januari..ale min rok som chcela ist na par dni a obvolavala som kade tade aj penziony poblízku a veru nic volne a ak tak na tyzden argumentovala tym ze u nich vo Šturove je s sobotu stahovanie narodov..preto nie velmi radi vítaju turistov v tyzdni.

hettinka
29. jún 2018

@kamakorka ubytovania je tam veľa. Ale male dieťa by som v termálnej vode v Sturove nekúpala. Zo slovenských termálov jedine v Podhajskej možno, alebo more.

betarka28
25. aug 2018

Toho roku nám tam ukradli auto. Chodili sme tam pravidelne. posledné 3 roky sme bývali v apartmánoch Smaragd. No tento rok nám ukradli auto. Parkovisko pred areálom je nestrážené, nie je tam žiadna kamera, tak môžme len hádať kedy nám ho asi ukradli. V nedeľu večer tam ešte bolo a v pondelok večer už nie. Vedenie kúpaliska sa k tomu postavilo asi tak, že je to naš problém a oni s tým nič nemajú. A navyše apartmán bol toho roku špinavý a plný mravcov. To už len ako bonus.