Je nákupné centrum Bory Mall baby friendly?

evitka83
15. nov 2014

Ahojte maminky, neboli ste uz niektora kuk nakupne centrum Bory? Je tam nejaka miestnost na prebalovanie pre deti? Nemaju na nete cislo na infopult, ani blizsie info.
Dakujem

ivv
15. nov 2014

myslis vazne tuto otazku? kazde taketo $$$$ friendly centrum je aj "baby" friendly 😀 takze prebalovaci pult tam zarucene najdes. hor sa nakupovat 🙂

margarita
15. nov 2014

http://www.borymall.sk/sk/sluzby
ja tam citam aj o detskom aj o prebalovacom kutiku v blizkosti vsetkych toaliet

pupavka123
15. nov 2014

@evitka83 Ved v kazdom nakupnom centre je prebalovaci pult

andrejta
15. nov 2014

ja nepotrebujem prebaľovací pult 🙂, niekde sa zašijeme, aby sme neboli na očiach a prebaľujem v kočíku 😀. inak takéto atrakcie stíhame na jedno prebalenie, lebo viac ako 3 hoďky mi nikde nevydrží

moni244
15. nov 2014

je tam prebaľovací pult, videla som ceduľu k toaletám a prebaľovaciemu pultu, ale myslím, že také info nájdeš aj na ich stránke a nemusíš zakladať diskusiu

elfi1
15. nov 2014

@pupavka123 no ja som zazila aj take nakupne,ze tam nebol prebalovaci.
A dokonca Polus v Ba pred par rokmi prerabali ma toaletach,kde bol prebalovak (jeden jediny v celom nakupaku) a nic nahradne nedali.pritom staci dreveny najlacnejsi prebalovak z IKEA.

Ale verim,ze teraz uz naozaj na taketo dbaju a je to samozrejmost

marcelatje
15. nov 2014

@pupavka123 raz som bola v Maxe kde síce bol prebaľovací pult, ale iba drevený bez matraca či podložky 😀 😀 😀 😀 😀 a teda bol umiestnený na záchode pre vozíčkarov ktorý bol označený aj ako miestnosť na kojenie. Skoro som sa pogrcala 🙄

evitka83
autor
16. nov 2014

Vsetkym dakujem , kto sa unuval s normalnou odpovedou na normalnu otazku. Pre mudrlantky, uz som zazila, ze nebolo miesto na prebalenie v OC a na nete som to cez tel. nevedela najst. A zalozim si temu o com chcem a kde chcem a ked s tym ma niekto problem, nech to necita a nereaguje. 🙂
Have a nice day
Peace :D

stanulienkat
16. nov 2014

@ivv Veru nie kazde nakupne centrum je babyfriendly.

l.hanzlovicova
16. nov 2014

boli sme tam včera a pri každej toalete je babyfriendly

albao
16. nov 2014

😀

nyusika
9. dec 2014

@l.hanzlovicova co babyfriendly je pri kazdej toalete ??

k otazke, bory mall je najnovsie centrum v BA, aj bez zistovania musi byt kazdemu jasne, ze tam budu prebalovacie miestnosti.

annistka
12. dec 2014

V Bory Malle som bola už trikrát, malej sa strašne páči tá vianočná výzdoba a svetielka, najmä tancujúci snehuliak 🙂 Naviac, uličky sú dostatočne široké, takže keď idem s kočíkom, nehrozí, že niekomu prejdem po nohách, alebo že mi cesta z jednej strany uličky na druhú potrvá večnosť (na rozdiel od Avionu, kde je to príšerne stiesnené, nehovoriac o narvanom predvianočnom Auparku).
Za super nápad považujem, že možem veci odložiť dole v šatni (na -1), takže nechodím ovešaná jak vianočný stromček.
A je tam tiež super vybavenie pre deti - pre väčšie aj menšie - cez Buppi detský svet, Kids sport academy, Svet povolaní. Páčia sa mi detské kútiky pri reštikách. Deti sa pohrajú a my sa môžeme konečne s priateľom v pohode najesť.

A zajtra ideme tiež, lebo spievať Adam Ďurica a maličká ho úplne zbožňuje - tešíííííííme sa 🙂

lili007
12. nov 2015

Súhlasím. Bory Mall je nákupné centrum s podtitulom ,,RODINNÉ,,. Naozaj sa myslelo aj na mamičky s malými deťmi. Okrem vyššie spomínaného ako sú prebalovacie kútiky, Buppi detský svet, herňa pre deti, množstvo hračkárstiev, zóny kde sa môžu deti zdarma zahrať (aj vo Food court) či rôzne iné atrakcie ako vláčik na mincu a pod. je pred hlavným vchodom aj detské ihrisko, takže čas s deťmi sa dá tráviť aj vonku na čerstvom vzduchu.
Tento víkend 14.-15.11.2015 bude v Bory Mall prebiehať interaktívna akcia s názvom ,,Vianočné inšpirácie,, kde sa deti môžu s rôznymi hračkami zahrať a rodičia načerpať inšpiráciu na vianočné darčeky🙂 V sobotu a v nedeľu od 10:00 – 18:00 nájdete tam budú hracie zóny Barbie, Monster High, Mega Bloks a Hot Wheels s množstvom hračiek.