Je na kúpalisku Podhájska studená voda?

anavixy
17. júl 2024

Ahojte, prosím vás, kto ste boli teraz posledné týždne na Podhájskej, aká je tam voda vo veľkých (nie detských) bazénoch? Čítala som nejaké komentáre ešte zo začiatku sezóny, že ľadová, tak ma zaujíma, či je to tak. Síce v tomto teple je studená asi lepšia, len neviem či sa to bude páčiť dieťaťu.. Ďakujem 🙂

miroslava278
17. júl 2024

@anavixy ahoj. Mi sme prišli z kúpaliska pred hodinou a úplne super voda. Ja nie som fanúšik veľmi studenej a mne bola akurát.

lucia13022023
17. júl 2024

Ja som naopak fanúšik studenej vody, a pre mňa je taka tepla😁 čiže pre normálnych ľudí asi akurát. Ja by som privítala kľudne o nieco studensiu 🙂

ninusa221
17. júl 2024

@anavixy taká akurát by som povedala. Boli sme v pondelok.

anavixy
autor
17. júl 2024

Super, ďakujem za odpovede 😊

klementinka58
17. júl 2024

Sme tu aktualne a ano je studensia, aspon nam bolo zima po chvili v bazene. Teplota vody bola pisana na 27st. Mne lepsie vyhovuje Polny Kesov 34st voda

martul
17. júl 2024

@anavixy ľadovo ľadová

momusik
17. júl 2024

@anavixy pre mna bola studena, aj v detskom, po cca hodine sme odisli

marca12
17. júl 2024

Ladova voda. Doobeda cca 23 mali tusim napisane a k veceru sa vyhreje na 26-27. Na mna je studena.

lakebabe
17. júl 2024

@anavixy boli sme včera chodíme každý týždeň teraz je voda super nahriata aj v týchto bazénoch. Studena býva len keď je vonku do 28 stupňov teraz je denne 34 a viac tak v pohode. V týchto horúčavách je pre nás osviežujúca keď ma len 27 -28

aevisi
18. júl 2024

Dávno som tam nebola, no kedysi bolo tak, že voda bola hlavne teplejšia v tých termálnych bazénoch a potom tam boli asi dva plavecké bazény a v nich bola ľadová 😅