Je možné sánkovanie na Donovaloch?

lucyk1992
26. dec 2021

Ahojte 🙂 viete mi povedať, či sa dá na Donovaloch aj niekde dobre posánkovať? Ďakujem.

ivka225
27. dec 2021

@lucyk1992 Ale samozrejme, da sa.

lucyk1992
autor
27. dec 2021

@ivka225 už sme boli dnes. Ďakujem 😁

ullala
19. feb 2022

@ivka225
@lucyk1992 baby poziciavaju tam boby/sanky? 🙈

lucyk1992
autor
20. feb 2022

@ullala juuuj, to neviem či požičiavajú, ale tuším sa tam dali kúpiť. No neviem na sto percent 😊 ale na sánkovanie to tam bolo super 😄🥳

romco3
16. nov 2022

mozete mi prosim napisat, kde sa da s detmi na Donovaloch sankovat (kde nedochadza k stretom s lyziarmi a kde je to bezpecne)? Pripadne aj inde v okoli B.Bystrice

romco3
20. nov 2022

@lucyk1992 ivka225 mozete mi prosim napisat, kde sa da s detmi na Donovaloch sankovat (kde nedochadza k stretom s lyziarmi a kde je to bezpecne) a ci sa niekde zato plati a kolko alebo je niekde zdarma alebo za malu sumu? Pripadne aj inde v okoli B.Bystrice.

ivka225
20. nov 2022

@romco3 Bola som tam minulu zimu, myslim, ze zatial tam este sneh nie je.

romco3
21. nov 2022

@ivka225 tak predpokladam, ze asi este nie, ale uvazujeme, ze by sme isli niekedy. Len nevieme ci a kde sa tam da sankovat. Mohli by ste prosim poradit nejake miesta, kde sa da na Donovaloch (pripadne aj inde v okoli B.Bystrice) sankovat?

eko22
21. nov 2022

Tak veď normálne aj na svahoch pri zjazdovkách sú také miesta, kde sa deti sánkujú a lyžiari tade nechodia

lianka123
21. nov 2022

@ullala poziciavaju v damisport. sankovat sa sa vzdy popri lyziarskych svhoch, je tam vzdy plno deti mimo lyziarov

romco3
21. nov 2022

@lianka123 ako je to s platenim v pripade, ze by sme sa len sankovali? Lebo ak mame platit napr. v Park Snow 29 eur za osobu na 4 hodiny, tak to mi pride teda ze dost za sankovanie... Viete aj o nejakych inych moznostiach?

lianka123
21. nov 2022

@romco3 ahoj. Myslim, ze ta sankami vobec na lanovku nepustia. Donovaly su vyslovene vekova kategoria do 8rokov a potom uz treba ist inde. Standardne si deti tahaju sanky hore, co je samozrejme dost narocne. Cize moje deti to nebavi. Ak chce taku poriadnu sankovacku odporucam rakuske ski amade, napr radstadt, tam ides hore gondelou a dole po sankovacej trase, skipas usposobeny tejto aktivite..

romco3
21. nov 2022

@lianka123 ja som myslel tak, ze ci sa plati aj ked nevyuziva lanovku, vlek alebo teda ci sa celkovo plati za vstup. My pozname len take to sankovanie kdesi na kopceku na dedine, pripadne v meste. Nam staci jednoduche sankovanie, hlavne bezpecne (stret s lyziarmi, stromy, auta,..).