Išli by ste sa kúpať von v tomto počasí?

15. sep 2023

Svokra chce ísť strašne do miraju do Lučenca s deťmi. Má byť Max 24 stupňov deti majú 5 rokov a druhé 7 mesiacov. Za mňa toto počasie nie je už na kúpanie vonku. Muž aj svokra ma presviedčajú, že to je v pohode . Aký máte názor? ( svokru , muža ani naše vzťahy komentovať nemusíte, zaujíma ma čisto názor na kúpanie vonku v takomto počasí)

gejb
15. sep 2023

Jedine ak su bazény vyhrievané, ináč v žiadnom prípade...ani ja by som nešla nie ešte malé deti macat v studenej vode.

aaaa1111
15. sep 2023

uz je chladno na kupanie

autor
15. sep 2023

@gejb 27 stupňov má voda, 30 v detskom bazéne.

lilizzachy
15. sep 2023

Ja by sme m už nešla.... podľa mňa je na to zima. Trebalo ísť v lete keď boli 30tky 😃 hlavne s tým maličkým 7 mesačným by som neriskovala

alickapusinka
15. sep 2023

áno síce voda je veľmi tepla ale ak vyjdú von z bazéna zafúka vietor a môžu rýchlo ochorieť.

zuzanaete
15. sep 2023

Nepoznam to. Ale pokial to zbamena aj byt vonku pri bazenoch, tak nie. Pokial je moznost byt vnutri a su tam prechodove bazeny s teplou vodou, tak ano.

hennyinnsbruck
15. sep 2023

Chodime celorocne. Aj do vonkajsich vyhrievanych bazenov s hlavami vonku , mala mi v zime vyleze von pri minus teplotach a skace do vody. Chora je minimalne..otuzovat treba.

Ak budete len vonku to uz je na tebe ci pojdes ty vies ci ste zimomriavky.
Ak sa da byt dnu tak super

tamta
15. sep 2023

Nie, 7 mesačne by som určite týmto spôsobom 'neotuzovala', pokiaľ to nie sú vnútorné bazény.

lujza123
15. sep 2023

V termálnom bazene 5 ročne v pohode , 7 mesačne by som už do vody nemacala.
Ale ty si ty, poznáš si dieťa a vieš ako to máte.
My sme ľadový medvedi, ja som dcére ako bábätku nikdy čiapku nedávala, ani pančuchy, po vonku behala bosa, v krátkom tričku keď ostatné deti už mikiny na sebe.
U nás je termálny bazén najradšej tam chodíme v zime keď sneží či prší, čiapky na hlavách a pohoda. Veď vo vode je teplo a keď vylezies rýchlo do županu zabaliť . Podľa mňa je to pre deti zážitok sa kúpať aj keď je vonku chladnejsie

annm81
15. sep 2023

My chodíme aj v takomto počasí. Stačí myslieť na to, že keď vylezú z bazéna, môže im byť chladno, takže je fajn zhodiť vtedy zo seba plavky a prehodiť ľahkú deku/suchú osušku na zahriatie.

tiezjedna
15. sep 2023

ja bez problémov... aj doma sa stále kúpeme, bazén odkrytý, voda 28... Cez zimu, keď sa vypne ohrev, tak v ňom otužujeme, aj decká, takže im chladnejšia voda ani počasie nevaida.

olimuc
15. sep 2023

Iba s 5 rocnym ano … 7 mesacny nie

milanemila
15. sep 2023

Pises, ze bazeny maju 27 a 30 stupnov, vonku je tych 25 a na slnku dost teplo. Ja by som v pohode isla. Len treba detim prezliect mokre plavky/plienku a utriet ich ked idu z vody 🤷🏼‍♀️
Najlepsia prevencia chorob a posilnenie imunity je otuzovanie (aj ked tu sa ani o otuzovani neda hovorit, je este teplo).
Podla mna sa tam deti zabavia, vyjasia a uz tam ani nebude tolko ludi.

tosomja
15. sep 2023

Áno išla by som. Veď 7 mesačne v prípade keby sa mu nepáčilo, ani do vody dávať nemusíte.

janinah
15. sep 2023

Išla by som a rozhodla sa na mieste,či to 5r.pustím do vody,To menšie verím,že ani neuvažuješ takto otužovať teraz.

zorkahorka
15. sep 2023

Mozno s tym.starsim. s mladsim urcite nie, a to nielen kvoli teplote. Je to verejny bazen plny sajrajtu, staci, ze si glgne a mate vystarano

marsmykkok
15. sep 2023

Kedysi sme sa v takýchto teplotách v lete kúpali aj v nie termálnych bazénoch. To len teraz ľudia nevkročia na kúpalisko ak nie je 30 a viac stupňov. Ja by som cez obed išla, samozrejme deti vždy utrieť riadne, sú aj také župany-uteráky, tie by som na ne dala ked vyjdú z vody na chvíľku.

katulienkax
15. sep 2023

Chodte do toho druheho v Novolandia, tam je ovela teplejsia voda ako v Miraj, ale s tym babatkom opatrne. V Miraj je aj vnutorny bazen , tak prinajhorsom aj tam mozte

simona20201309
15. sep 2023

S bábätkom do verejných bazénov???? V žiadnom prípade ani keby bolo von 35st

januska12323
15. sep 2023

V pohode veď je ešte teplo.

zuzinka888
15. sep 2023

Ja ano, babo nie. Ked som bola mala leto bolo ked bolo 25 stupnov. A kupali sme sa v zimnej vode( rieke).

tykat
15. sep 2023

Kto s bude s detmi ked ochoreju? Ak muz aj svokra tak nech sa paci.

ivangeline
15. sep 2023

tu 21...zima..jesenne pocko..za mna nie ale dufame v lepsie a aspon este jedno kupanie ^^

andrea_prestastna
15. sep 2023

Ved to je teplo, aj v zime chodime ked je vonku 4-6'c na vonkajsi bazen s detmi

tululu
15. sep 2023

No ja som sa predvcerom kupala s 5 rocnym na Bukovci pri Kosiciach,co je vodna nadrz s 21° vodou,takze ja v tom problem nevidim,ale s tym babatkom by som nesla.

slavomira236
15. sep 2023

Bola som tento tyzden na sirave ludia sa kupali voda tepla bolo tych 27 na slnku..no dnes fuka dost na mna..ale som ochorela mam horucky no predpokladam ze nie z vody ale od syna ktorry mal minuly vikend 4dni horucky nad 39..a teraz to mam ja

zuzanka.zuzu
15. sep 2023

vonku so 7m nie, však on z toho asi ani nič nemá. stačí aj vaňa doma, efekt rovnaký 😀 5r úplne v pohode, my s 2r už všade

thoughtfulweirdo
15. sep 2023

Ja s mojimi áno, ale sú na studenú vodu aj kúpanie za chladnejšieho počasia zvyknutí. Takže záleží od dieťaťa.