Familypark Neusiedlersee

marmaos
9. aug 2024

Ahojte,

boli ste teraz niekto vo Familyparku v Rakúsku? Dlho sa čaká na kolotoče? Poprípade v ktorý deň je najlepšie ísť podľa Vašich skúseností?

ĎAKUJEM krásne za odpovede

janocka
9. aug 2024

@marmaos najlepšie je ísť cez pracovný deň mimo školských prázdnin 😀 v lete tam býva riadny nátresk a na niektoré atrakcie sa čaká aj viac ako 30min.

marmaos
autor
9. aug 2024

@janocka jaj no 😢 aj som si myslela, že teraz to bude nátresk

katkaseiner
9. aug 2024

zajtra ideme... listok som kupovala na zlave dna (alebo zlavomate.. teraz si nie som ista). Tiez si myslim ze bude vela ludi ale cez tyzden sa nam neda (mame este inu dovolenku) a potom uz zacne skola... ak mi napises IP, ozvem sa ti po zajtrajsku

marmaos
autor
9. aug 2024

@katkaseiner super, ďakujem 🙂

luccija
9. aug 2024

@marmaos cez týždeň...zo začiatku sú rady tam je najviac kolotočov pre malé deti my ich vždy obideme a potom poobede sa vrátime.Vacsina ľudí príde doobeda a preto sú rady neviem ako veľké máš deti...

marmaos
autor
9. aug 2024

@luccija ďakujem za info, ideme s 11 ročným, takže tieto malé predpokladám že obídeme

janocka
9. aug 2024

@marmaos pre 11 ročné deti je to podľa mňa slabé. Pre takéto väčšie deti je tam zopár atrakcií iba. To skôr Prater vo Viedni sa viac oplatí pre väčšie deti

kp7333
9. aug 2024

Boli sme v sobotu, bolo plno, ale sli sme hned do tej novej casti, kde su atrakcie pre vacsich a necakali sme. Podvecer sme sa vratili k tym na zaciatku a opat sme necakali dlho. Dlhsie rady boli len pri novych atrakciach (pribudli 2 pre velkych hned na zaciatku) a na tie drahy sa dlhsie caka.

nikpa
9. aug 2024

@marmaos určite cez týždeň a keď nie sú prázdniny. Boli sme cez prázdniny počas prac.dna a katastrofa. Na kolotoče sa čaká 15 a viac minút, na hlavy nám pražilo slnko, síce bolo pár atrakcií kde ta schladila voda ale aj tak som bola prehriata a spečená z toho čakania. Za mňa nič moc.

ewell13
9. aug 2024

My sme boli 2x v sobotu, jednu sobotu sme cakali aj 15 minut. A dalsiu sobotu uplne malicko.
A dokonca okolo 15stej tam uz bolo uplne prazdno. Deti tovili jeden kolotoc 5x za sebou. A kolotoce poloprazdne

kp7333
9. aug 2024

@nikpa prave preto treba ist do tej novsej casti bez stromov hned doobeda. poobedne slnko sa da lepsie zvladnut v starej casti, kde su kosate stromy a caka sa pod strechou.

nikpa
9. aug 2024

@kp7333 možno v budúcnosti keď ma zas ukecaju ísť, budeme múdrejší 🙂

kp7333
9. aug 2024

@nikpa aj my sme na to prisli az casom, prvy raz sme sli s davom a skoro sme zomreli poobede v tej novej casti (to tie stromy boli vtedy uplne male) 🙂

katkaseiner
9. aug 2024

@kp7333 dakujem za radu... zajtra ficime do novej casti a nie s davom... :D

kp7333
9. aug 2024

inak z vikendu je asi lepsia nedela doobeda, vtedy je vela ludi v kostole, tym padom menej vo familyparku.

katkaseiner
11. aug 2024

@marmaos ahoj, vcera sme boli vo Family parku. Prichadzali sme tam pred 11tou, tam bolo tolko aut ze konečná. Vo vnutri to bolo plne, to fakt, ale snazili sme sa ist vzdy tam kde nebola plnka...ano na niektore atrakcie sa cakalo 25 minut, niekde ale vobec.
Po 17tej sa to dost vyludnilo, ale aj tak sa na atrakciach čakalo. Odchadzali sme o 18.45
Tak ti poviem, ked sme tam prichadzali, velmi sa mi nechcelo...ale bolo super a velmi teplo.. Urcite ak mozes, radsej ist cez tyzden...len nam sa teraz nedalo...

marmaos
autor
11. aug 2024

@katkaseiner super ďakujem krásne za info 😊 pôjdeme sa kuk tento týžden

katkaseiner
11. aug 2024

@marmaos uzite si to