Existujú celodenné kurzy pre 7 ročné deti cez prázdniny?

sisa0207
7. jan 2013

Mama 7 rocnu dcerku a som rozvedena,pracujuca zena.rodinu mam v czechach a chcela bi som pytat ci bi vedel niekto poradit o niecom kde bi som mohla poslat dcerku aspon na 6-7 hodiny kym ja som v robote.zatial zijem sama tak je to dost tazke pre mne byt aj s dcerkou aj pracovat ked ona ma pradzneni v skole.
vopred dakujem za odpoved.

grettka
7. jan 2013

ano su letne tabory, byva ich vela a teda aj podla toho maju rozne ceny.
Pred letnymi prazdninami byvaju zverejnene inzeraty na taketo tabory. Vacsinou byvaju tyzdnove.A maju rozne zamerania, niektore na sport, niektore na tanec.

adiko
7. jan 2013

Pozor: Keďže toto je Otázka, každý môže odpovedať iba raz.Ahoj, skus sa opytat v Centach volneho casu alebo dat inzerat, mne pomaha pani na dochodku, byva vedla v bytovke. Skus sa popytat susedov, dochodcov. Mozno za nejakych par eur, alebo za upratanie v byte by to slo. Za opytanie nic nedas. Vela stastia. 🙂

luciaaak
7. jan 2013

urcite existuju denne tabory, maju rozny program, mozu byt tanecne, pocitacove, turisticke... detom sa tam vacsinou velmi paci, ale byvaju celkom drahe. teraz som narychlo pozerala ceny a pohybuju sa okolo 100e na tyzden v bratislave, mozno v kosiciach to bude trochu ine. skus si vygooglit centra volneho casu a zavolat si tam, vacsinou maju lepsie ceny ako sukromne tabory, pripadne rozne neziskove organizacie. alebo ak by ti to nevadilo, tak sa skus spytat v salezianskom kostole, oni sa venuju mladezi a mavaju tiez denne tabory za vyhodne ceny