Domaša - loď Bohemia

jks27
14. aug 2023

Dobrý deň, ma niekto skúsenosť s touto plavbou? Kde konkretne sa nastupuje, v ktorej časti Domase, ako sa kupujú lístky a pod.? Oplatí sa to navštíviť aj s menšími deťmi?

Ďakujem 🙂

ivanka444
14. aug 2023

@jks27 nastupuje sa na Dobrej, dá sa sedieť aj vo vnútri lode aj vonku , lístky odporúčam kúpiť vopred cez internet no dajú sa aj na mieste , a určite je to super zážitok plavba trvá cca 1 hod , hovoria o histórii Domaše, môžete si aj objednať pivko/dzusiky a hranolky na lodi .

kataleya
14. aug 2023

@jks27 odporúčam kúpiť lístky vopred online. Lebo mne sa stalo, že som lístky už nemohla kúpiť na mieste, keďže bolo vypredané. Nastupuje sa na dobrej oproti bufetu u sissi. To uvidíte, kde parkuje veľa áut a je tam mólo.

jks27
autor
14. aug 2023

Ďakujem veľmi pekne 🙂

taziona
14. aug 2023

@jks27 my sme boli na Bohemii pred rokom ked mali moje deti 4 a 1 rok a po chvilke plavby ich to prestalo bavit. Tak som si len priala,aby sme uz boli na konci :D urcite na tu lod este s nimi pojdem, ale az o par rokov, ked si to aj budu vediet uzit...

simona20201309
14. aug 2023

@taziona presne tak. Tiež upozorňujem, že pre deti je to strašná nuda.
Inak je to skvelý zážitok.

radkaradix
14. aug 2023

boli sme teraz v juni, 4.rocnemu sa pacilo, ale potreboval sa zabavat priebezne jedlom, pitim, behanim hore-dole.. mne a muzovi sa velmi pacilo, ja som si aj poplakala pri pocuvani tej historie o Domasi.. aj muza to dojalo.. mame pekny zazitok..