Dolná Strehová

lucia006
2. aug 2013

Chystame sa niekam na vikend s 9mes.syncekom ,a celkom sa mi zapacila dolna strehova,kto tam uz bol prosim napiste ake to tam je ci je to vhodne pre tak malinke babo ,ubytovat by sme sa chceli v hoteli aquatermal 😉 druha vec,bojim sa ze ked bude malinky v noci plakat ,ze bude niejaka staznost s vedlajsich izieb 😒

graceful9
2. aug 2013

@lucia006 ahoj, kupko je v pohode, je tam aj mini pidi detský bazenik aj väčšie bazény aj termálne takže v pohode.my sme boli s polrocnoú vlabi a super....ale čo sa týka ubytka to ti poradiť neviem....

huxy
2. aug 2013

ja ti tiež žiaľ ohľadne ubytka neporadím,lebo my sme bývali v bunke.ale inak bazény vonka sú super,je tam detský bazénik.a aj dnuka v hoteli sú bazény,jeden aj pre detičky.takže odporúčam.

lucia006
autor
2. aug 2013

@graceful9 dakujem pekne .no aspon na internete som pozrela hotel tak trojhviezdickovy ,deti do 5rokov zdarma 😉 len sa bojim toho nocneho placu pretoze on kazducku noc spusti rev ☹ ale tak zase kvoli tomu nechceme ostat sediet doma cele leto... 😒

lucia006
autor
2. aug 2013

@huxy dakujem tesim sa ,ze aspon bazeny su tam ok ,lebo inak neviem kam mam it s takym malym babom ,kedze ani na preliezky ani do zoo ani na hrad,tatier to je vsetko zbytocne kedze on este take veci moc nevnima a nevie sa vytesovat a vodicku ma rad sbazenov bude mat radost 😉

zuvinka102
2. aug 2013

@lucia006 no my sme boli aj v tom hoteli ubytovany je to tam super aj detsky kutik kde mozes s malinkym sa ist hrat .. ako je pravda, ze sme tam boli rok do zadu ale boli sme velmi spokojny.. podla mna je to fajn destky hotel .. aj strava bola super

lucia006
autor
2. aug 2013

@zuvinka102 tak potom nevaham a reservujeme si to tam na dva noci,a taky detial ste si nevsimla ci pocut velmi do susednej izby,lebo ako som pisala maly place v noci sem tam 😖

huxy
2. aug 2013

@lucia006 tak myslím,že tie bazény sa mu budú páčiť

terezka1947
2. aug 2013

@lucia006 ja som tam bola parkrat,ale uz mozno 6rokov dozadu....kupko bolo ok,aj pre deti...ale to ubytko myslim,ze vtedy nebolo...aspon neviem,lebo sme byvali v bunke...ale tiez som uz ten hotel pozerala a pacil sa mi..
co sa placu tyka,neboj 😉 ved je to hotel...bud niekto hulaka trocha opity alebo niekto buntosi s partiou do rana pod oknami...a urcite budu plakat deti aj inym...skratka,je to hotel-nie domov 😉 takze kazdy musi rata s urcitym moznym nepohodlim-ved dovolenka 😉
aj nas v noci trosku plakal,ale nikto to neriesil...
my sme s takym malym boli v Tatrach...a bolo super,Tatranska Lomnica a okolie...pekne vsade kociar,super prechadzky,mensie tury aj kupanie.

veverka335
2. aug 2013

cauko Luci, ohladom ubytovania ti neviem poradit, ale inac je tam super.ako vies boli sme tam zaciatkom leta a boli tam ubytovany aj s malymi detmi, bohuzial, podla mna kto sa tam ubytuje musi ratat aj s malymi detmi. bazeny su fakt super, najest sa tiez mas kde, takze kludne mozete ist.

zuvinka102
2. aug 2013

@lucia006 boli sme tam 3rodiny z detmi a ani jedno som nepocula,,, a zda sami, ze oni su vedeni aj ako detsky hotel tak to tam ostatny hostia musia akceptovat.. my sa tam urcite chystame aj tento rok

lucia006
autor
2. aug 2013

@terezka1947 no to mate pravdu stym hulakanim ,takze snad bude vsetko ok 🙂

lucia006
autor
2. aug 2013

@veverka335 dakujem som pokojnesia ked mi to napisu niejake maminy napisu ,ze tam uz boli a nepojdem na slepo,lebo na inetrnete sa toho popise dost! 😉 a nie vzdy je to pravda

mamulienka000
3. aug 2013

boli sme dva dni dozadu so 4 mes bábom, aj vo vode, chodila som ho potom sprchovať, je to tam o.k

dezire1000
11. júl 2019

Ahojte bol niekto teraz niekedy na kupku? Aká je teplota vody?Máme rezerve ubytko-bunku dajú sa niekde požičať detské prenosné postieľky alebo to mam brat z domu? A ešte otázočka keď je tak chladno, je kupko otvorené? Dakujem