Doliny schodné so športovým kočíkom

sanny2993
20. apr 2022

Ahojte. Poraďte prosim doliny, ktoré sú schodne s kočíkom, Gadersku a Vydrovsku sme prešli, tiež aj Popradské a Štrbské pleso a Chodník korunami stromov 🙂

Zaujala nas napr Čutkovska/Kvačianskoprosiecka dolina 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vulka
20. apr 2022

@sanny2993 Z Kvačianky do Prosieckej s kočíkom neprejdeš.

sanny2993
autor
20. apr 2022

@vulka čítala som niečo také že po Oblazy, ten mlyn by sa malo dat 🤔 boli ste a teda nie?

andrejka1212
20. apr 2022

@sanny2993 ja som tam stretla takych s kocikmi a bola to trapenica, myslim ze sa aj pootacali lebo aj niesli kociky. My mame Thule kocik, co mam pocit ze prejde kazdy teren, ale veru tam by som ho netrepala aby sa vyhrkal z podoby. A v Prosieckej su rebriky takze to s kocikom uz vobec. Pekna prechadzka s kocikom je trebars na Sliezsky dom.

vulka
20. apr 2022

@sanny2993 Z Hút na Oblazy prejdete(30min). Ale z tých Oblazov sa cez Svorad nedostanete do Prosieka. Tú tam rebríky popri vodopáde v rokline.

enoula
20. apr 2022

Ticha, Koprova, ale to sa oplati asi este viac cyklovozikom, ak mate..

gabika128
21. apr 2022

Tichá dolina je pekná, aj s cyklovozikom ako tu bolo spomínané. Aj hore na hrebienok kočíkom, ja som sa terigala až na rainerovu chatu 😂 prosiecka dolina určite nie, kvacianska je časť v pohode a potom sú tam dosť veľké skaly na chodníku.... Ale ak vam nevadí ho veľkú časť cesty niesť... vo Valči sme sa tiež s kočíkom prechádzali, okolo toho jazierka pri lyžiarskom aj hore dolinou až ku zavore.

sanny2993
autor
21. apr 2022

@vulka takže teoreticky Huty/Oblazy/Huty by sme dali po cestičke? Prosim a vychozi bod pre GPS je aky? Huta alebo? 😄😄

janage
21. apr 2022

@sanny2993 my sme z Malého Boroveho až po ten mlyn chodili po takej lesnej ceste.
A pozri kľudne aj stránku Tatry vozickarom. Len vždy vopred over či v doline neprebieha práve ťažba dreva

papaya308
21. apr 2022

Také turistický menej známe v okolí Žiliny- Porubská, dolina do Patúcha,Turská,Rajecka Lesná

vulka
21. apr 2022

@sanny2993 Obec Huty(horný koniec)

heatlywomen
6. júl 2024

Bielovodska dolina s kočíkom tiež super