Do Tatier so 4-ročným a 8-ročným dieťaťom

a1d4k3a
5. júl 2023

Ahojte. Chceme ísť ako 4 členná rodina na nejaký pobyt, výlet cca na 2-3 dni. Mňa napadli hneď Tatry,viete mi odporučiť napríklad nejaký hotel,ubytovanie,kde ste boli spokojní...prípadne čo zaujímavé navštíviť. Deti majú 4 a 8 rokov 🙂 cenovo sa to tam ako pohybuje ? Dovolenku mám naplánovanú od 24.7. do 28.7. Neboli sme ešte nikde takto na výlete,veľmi túžim zobrať deti niekam,kde si to užijú,okupu sa a pod. 🙂 Za každý váš typ či radu ďakujem ❤️

bluemoon24
5. júl 2023

@a1d4k3a atrium high tatras, permon a pieris - to jsou top hotely v tatrach pro deti za me, jestli ale budou mit volno je horsi. Kdyz jsem byla mala, tak jsme chodili na nejakou chatu u potoka a po vyletech jsme se koupali a opekali parky, taky to bylo top 😅 a cenove se to pohybuje tak, jak si to udelas. Za ubytovani si priplatis a pak uz zalezi na vas jestli budes na tury chystat svaciny nebo budete jist po ceste, jestli budete slapat pesky nebo se povozite lanovkou. Tatry jsou drahe, to je fakt.

a1d4k3a
autor
5. júl 2023

@bluemoon24 jasné taká tá klasika,lenže nakoľko pracujem,chcela by som pre ne už niečo viac,aby mali zážitok. Opekať chodíme každý víkend a už mne osobne z toho hrabe. Pracujem na dve zmeny,niekedy aj soboty,takže preto rozmýšľam nad niečím takýmto. K moru nás to nejak neláka,a je to dosť veľká palka za to aj tak,ale pozriem tie hotely, ďakujem ☺️

veronikaszabova
5. júl 2023

@a1d4k3a
@a1d4k3a
""K moru nás to nejak neláka,a je to dosť veľká palka ""

Vies, ono tie Tatry ta budu stat mozno aj viacej, ako keby ste sli k moru

a1d4k3a
autor
5. júl 2023

@veronikaszabova rozumiem,idem pozrieť nejaké tie ubytka čo to cca stojí,a podľa toho sa rozhodneme... Asi by sa oplatilo,keby išli viacerí a zložia sa však? 🙂

gemerka17
5. júl 2023

@a1d4k3a čo sa týka cien, tak už dávno platí, že Tatry sú rovnaké alebo drahšie ako pobyt pri mori. Na tých 5 dní rátaj tých 1000 eur a viac, ak vyberieš hotel s bazénom (napr. Pieris), nejaký obed v restike, vstup do aquaparku, jaskyne, nejaká zábava pre deti.

krevet86
5. júl 2023

My sme boli na 4 noci v Tatrách,máme jedno dieťa a tisícka padla. A bývali sme v Uráne v Lomnici,obedy v reštauráciách, nejaké suveníry,zmrzlina,lanovka iba na Hrebienok. Tatry sú krásne ale drahé. Nás ubytovanie stálo 668€ ale mali sme rodinnú izbu a za dieťa sme vlastne nič neplatili. Objednávala som v marci.

chillibubble
5. júl 2023

moj muz pravidelne navrhuje tatry ako dovolenku na 2-3 dni a potom sa pravidelne rozculuje, ako tam je vsetko drahe... a ja sa rozculujem, ze tam s malym dietatom nie je co robit. mozno tak Bachledka a to ihrisko co tam je, ale to je tak na pol dna. Mozno aquaparky, ale tie su vsade po slovensku. a v tych okolo tatier zaplati 4 clenna rodina aj 100€ na den.
Za mna tatry na dovolenku nie. Radsej liptov, orava...

mamina7070
5. júl 2023

Skuste Patriu na strbskom plese ma dobry wellnes a dobry vychodiskovy bod na turistiku mozete ist napr na vodopad skok alebo ist elektrickou a na hrebienok zubackou a tak

mamina7070
5. júl 2023

tak asi radsej hotel fis to mas s polpenziou 1000€ a vstup do wellnes v patrii doplatis

lenuska9999
5. júl 2023

@a1d4k3a ono pravdepodobne za 4 dní v Tatrách necháš toľko ako pri mori. Ono to nie je len o ubytovaní, ale aj o cenách za zážitky a veľmi veľkú položku predstavuje strava v reštauráciách. V Tatrách je to drahšie. Teda pokiaľ si nechceš na dovolenke ešte aj variť... Ja by som na tvojom mieste radšej otvorila Pelikan.sk a pozrela nejaké lacne letenky a urobila deťom poriadny výlet. Často nájdeš letenku napr do Chorvátska alebo Londýna za 20 eur. Teraz som tam tuším videla aj Taliansko veľmi lacné. Proste stále tam niečo nájdeš. A miesto vstupu do Tatralandie pôjdeš k moru 😀

a1d4k3a
autor
5. júl 2023

@lenuska9999 ďakujem veľmi pekne. Toto ma zaujalo ❤️☺️

mery333
5. júl 2023

Boli sme 4- členná rodina v Tatrách v 2021 ... píšem ceny pre nás štyroch cca ako si pamätám. Teraz to už určite o kus drahšie.
- ubytovanie na 6 dní v Aplend Tatry Holiday - 800€ (varili sme si sami)
- vstup Belianska jaskyňa 50€ vstup
- vstup Trickandia Starý Smokovec 40€
- zubačka tam a späť Hrebienok 50€
- lanovka na Solisko 80€
- vstup Thermalpark Vrbov 60€
- vstup Tatralandia 100€
- jeden obed pizza v Starom Smokovci 50€
- všade počítaj aj cenu parkovného, čo je tiež finančná položka navyše
- plus k tomu všetkému ešte pitný režim a stravu
- si na Slovensku, počítaj, že aj v júli môže v Tatrách celý týždeň pršať, treba pre deti náhradný program vymyslieť
- Tatry v lete praskajú vo švíkoch, všade je veľmi veľa ľudí, doslova hlava na hlave (pre niekoho môže byť aj toto problém)

Ideme letecky Egypt - 12dní do 5 hviezdy - all inclusive, rodinná izba, aqupark, staršia už má 13 rokov ... Komplet cena 2800€ (kupované v januári) ... Egypt vyberáme kvôli parádnemu moru a stálemu počasiu. Peniaze investované do zážitkov, je tá najlepšia investícia.

a1d4k3a
autor
5. júl 2023

@mery333 🙂 ďakujem veľmi pekne,porozmýšľam nad viacerými variantami

andreakotesova
5. júl 2023

@a1d4k3a brat ide do Tatier na 4 noci (2xdospeli, 2xdeti) = 1350 eur polpenzia.

petka552
5. júl 2023

@a1d4k3a musia to byt Tatry? Skuste pieniny. Uvytko na 5 dni s polopenziou pre 2 dospelych, 4 ricne dieta plus pristelka babatko 500e… okolie krasne, 15 km odtial kupalisko 20e vstupne pre nas na cely den, Polsko hned nedaleko, splav na pltiach, hrad, zamok, skanzen atd….

vamajka
5. júl 2023

@a1d4k3a pozri hotely sorea. Maju uzasnu stravu a mladsi by mal pobyt zadarmo. Najdi si hotel s wellnesom aj to je tam super

vamajka
5. júl 2023

@mamina7070 Nevedia co by za tu Patriu pytali. Komunisti im postavili hotely a svine nenazrane na tom zarabaju

yanni
5. júl 2023

Tatry su drahe ale my chodievame kazdy rok aj dvakrat. Teraz boli moji rodicia tyzden s nasimi babami (tiez 4 a 7 rokov) v Tatralandii a pobehali Hrebienok atd. Vlani sme takto boli tiz Tatralandia na 5 dni, Bachledka na 3 dni, obehali co sa dalo. Ale tatry su palka, v zime tam napr vobec nechodime, lebo sluzby a ceny jednoducho do seba nezapadaju: lyzovat chodime do Rakuska.

a1d4k3a
autor
5. júl 2023

Ďakujem vám dievčatá za každú jednu odpoveď. Ešte rozmýšľame kam nakoniec teda pôjdeme.

zorkahorka
12. júl 2023

Chod do zuberca, mas tam na kupanie oravice, pripadne polske akvaparky, lahke turistiky (oblazy, juranova dolina, tatliakova chata s rohacskymi plesami...) a urcite je to lacnejsie ako centralne tatry. Tu su zapadne tatry

ls1997
12. aug 2023

@andreakotesova my 530 s polpenziou a wellnes🤔😁

andreakotesova
12. aug 2023

@ls1997 bracho bol v hoteli Chopok...