Detský festival a veľtrh - Agrokomplex Nitra 2016

zuzana_stet
29. jan 2016

Mamicky, prosim neviete aky je program na jednotlive dni na festivale? Chcela by som napriklad Spievankovo, ale neviem, ktory den tam budu alebo kde to mozem zistit? Dakujem

mawka
29. jan 2016

ved na ich stranke sleduj http://www.detskyfestival.sk/

mne uz vazne rozum stoji nad tym, preco si ludia nevedia take jednoduche veci vygooglit

mana85
29. jan 2016

http://www.agrokomplex.sk/vystavy/detsky-festiv... my sme boli minuli rok bolo to super ! no počasie hrozné ... dúfam že tento rok bude krááásne 🙂

mawka
29. jan 2016

@mana85 dufam aj ja, tiez sa chystame s detmi 🙂

katrinka8
29. jan 2016

@mawka - no len na tej ich stránke momentálne v rámci programu je taký všeobecný opis, že z toho sa zakladateľka ozaj nič konkrétne nedozvie, čo a kedy presne bude.

zuzana_stet
autor
29. jan 2016

@mawka dakujem, vygooglit som sa snazila, ale i tak som nenasla podrobnejsi rozpis najednotlive dni. samozrejme, ze na strankach detskeho festivalu/agrokomplexu som bola 🙂

zuzana_stet
autor
29. jan 2016

@mana85 dakujem

zuzana_stet
autor
29. jan 2016

@katrinka8 ano, presne, som myslela, ze niektore mamicky by mohli mat tip pripadne link na nejaky podrobnejsi zoznam na jednotlive dni, ze by som tam snad nasla nieco co by zaujalo dcerku, ale mozno treba este pockat, mozno doplnia program 🙂

mawka
30. jan 2016

@katrinka8 tak ked to nevedia este oni, tak pochybujem, ze to vedia ini ludia. sak to je logicke. tiez sa chystam na festivaly a je mi jasne, ze program budem sledovat, kedy nahodia a aka bude konecna podoba. ale urcite nebudem s takou hovadinou zakladat novu diskusiu de facto o nicom. na to sluzi fakt google a kratke spravy. potom je to tu sakramentsky neprehladne.

moni244
30. jan 2016

@zuzana_stet je JANUAR, minuly rok bol zverejneny tak cca koncom maja, co ako bude, treba si troska pockat a nezkladat nove diskusie o niecom, o com uz diskusia je, staci troska pohladat

mawka
30. jan 2016

@moni244 tu to nevysvetlis. ja mam casto pocit, ze zeny sa potrebuju nejakym sposobom pochvalit, ze idu tam a tam alebo maju to a to a vytvaraju preto diskusie uplne od veci. to by ake bolo, keby sme vsetky namiesto googlenia zakladali DISKUSIE na konikovi? ako keby konik bol vsetko na svete, prisam bohu. 😠 😅 😀

moni244
30. jan 2016

@mawka aj ja si to myslim, namiesto toho, aby pouzili trosku rozumu, tak sa pytaju tu, bez toho, aby pohli mozgovou bunkou navyse. Ako mna minule dostala jedna, co sa pytala, ze kde kupi tu a tu knihu, ked som jej napisala, ze v knihkupectve, tak mi zadrela "jaj, to ma nenapadlo". Vtedy som pochopila, ze zeny su velmi dlho doma a nevedia nic urobit same, na vsetko potrebuju pomoc

nemezys
30. jan 2016

@moni244 minule aj ze kde kupit biolit🙂🙂

katrinka8
30. jan 2016

@mawka - ono je fakt, že tu je milón duplicitných tém, z nich polovica je neaktuálnych, čiže neprehľadné to tu je dosť. Takže na jednu stranu chápem, že niekto nemá chuť tu hľadať v duplicitných témach na 53 stranách diskusie odpoveď na jednu otázku. Možno preto tie duplicitné. Ktovie, či by sa s tým niečo nedalo robiť. Ale zase na druhej strane niektoré otázky sú na zamyslenie 😉

@moni244 - keby to nebolo do porazenia, tak je to zasmiatie 😀 😀 😀 S tou knihou si ma pobavila teda, to ozaj sa môže len na koňovi stať 😀 😀 😀