Cosmos discovery v Inchebe. Oplatí sa tam ísť?

jaja1979
16. nov 2016

Ahojte, bol niekto na tejto vystave s detmi? Dcera tam mala ist zo skoly, ale ochorela a odvtedy mi pili usi, aby sme tam sli... Decka maju 6, 8 a 11 rokov, je to pre nich zaujimave? Su tam nejake veci aj interaktivne? Nebudu sa po chvili nudit? Nie sme totiz z BA, takze by sme tam isli len kvoli tomu a terajsie pocasie nas nuti hladat indoorove aktivity.
Prosim, napiste mi ti, ktori ste tam boli, ci to stoji za to... Dakujem.

zuzinabila
16. nov 2016

ahoj,odpoved sice nemam ale mam presne rovnaku otazku.deti 7,8,10 a najstarsia ochorela,ked tam mala ist:}nesrandujem.tak sa potesim,ked sa najde niekto,kto tam bol

roxy
16. nov 2016

interaktívneho tam moc nie je ale myslím, že je to pekná výstava...ak ich aspon trochu zaujíma vesmír tak podla mna by ste mohli byt spokojní.my sme tam boli s malým 3,5ročným a celkom ho to bavilo...pre väčšie deti ešte lepšie. ja som bola príjemne prekvapená

ateliermm
16. nov 2016

Ano, oplati. Boli sme minuly vikend . Deti maju 12,10 a najmensi 3. 🙂

kvetinka75
16. nov 2016

dcéra 16 r. bola zo školy, hovorila že dalo sa, ju takéto veci veľmi nebavia, ale sem-tam niečo našla čo ju zaujalo.

pencil
16. nov 2016

@ateliermm a kde to maju? v Inchebe?

pencil
16. nov 2016

neviem to v ich ponuke najst

ivana11155
16. nov 2016

Z nasej rodiny to nebavilo len mna. Deti 9 a 11 rocne to bavilo, daju im mobily a pri kazdom stanovisti si v mobile natukaju cislo stanovista a pocuvaju vyklad k tomu z mobilu. Naozaj je to pre tie deti velmi dobre a zaujimavo nahovorene. Dospely maju takym istym stylom vyklad pre dospelych. My sme tam boli 2hodiny, ale kamaratka co mi to doporucila, tam stravila s detmi 4hodiny, tak velmi ich to bavilo.

vika35
16. nov 2016

ano v Inchebe, malej sa pacilo, ja som nebola boli zo skoly
http://www.incheba.sk/svetova-premiera-vystavy-...
http://cosmosdiscovery.sk/

jaja1979
autor
16. nov 2016

@ateliermm Dakujem ,vyskusame teda...

jaja1979
autor
16. nov 2016

@roxy Dakujem.

ateliermm
16. nov 2016

@pencil ano v inchebe. Vedla bola biblioteka, ale to mi nepreslo.🙂

zuzka_1985
17. nov 2016

Urcite to stoji za to. Ja by som sla na vasom mieste. My sme tam stravili 3 hodiny