Čo si obliecť do Bojníc?

boolinka
7. júl 2011

Ahojte dievčatá..mám malinkú dilemu,ešte nikdy som nebola v Zoo 😅 a neviem čo si tam mám obliecť..chystáme sa teraz v nedeľu...rifle a tričko?? čo ja viem...alebo niečo voľnejšie??

iinuska
7. júl 2011

to si robis srandu, ne???

cikyta
7. júl 2011

Má byť teplo,tak rifle asi nie. Niečo volné,pohodlné....tričko a kraťasy,alebo trištvrťáky 🙂 a pohodlnu obuv,ktorá netlačí,kedže budeš dlhšie chodiť.

jasminet
7. júl 2011

zacali prazdniny...to zas budu temy 😅

sssimi
7. júl 2011

Daj si to v čom sa cítiš pohodlne a nebude ti teplo. Kľudne aj športovú súpravu a hlavne tenisky, alebo niečo v čom vieš dlho bezproblémov chodiť 😀 . Inak milá otázka 😀 😀 😀

sisaha
7. júl 2011

deti sa nudia...

majka35
7. júl 2011

ja by som odporúčala spoločenský odev, pre teba dlhé lesklé šaty s volánmi a pre muža by sa hodil frak ... a bolo by dobré, aby ste boli farebne zladení, pretože v Bojnickej ZOO je to dôležité

ikke
7. júl 2011

karnevalovy zvieraci kostym, aby ste zapadli 😀

bambi2
7. júl 2011

mat tak tvoje problemy... 😀 😀 😀

zuzkaamisko
7. júl 2011

naha, a mas pokoj...

traktor
7. júl 2011

prve co ma napadlo, tak do bojnic? ta nic..a to, ze si nebola v zoo..nooo..urcite ta napadlo, ze tam budu zvieratka, takze by si mala mat aku taku predstavu, co je vhodne a co nie..videla si uz zvieratka?..ale tvoja otazka urcite bola myslena ako sranda a vidis, kolke sme neodolali 😀 ,das aj dalsiu?..ak nie a bola myslena vazne, tak davam hlas @cikyta

hadassah
7. júl 2011

Normálne som od smiechu ľahla popolom... 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
7. júl 2011

vedla je kupalisko, tak plavky 😀 😀 😀 aj pred slonmi je tusim vodna priekopa. 😉

trinity525
7. júl 2011

toto čo je za otázka??? 😀 nabuduce tu asi bude, ze co si treba obut, ked je vonku 35 st. ....