Centrum alebo kaviareň v okolí Námestia Hraničiarov

maminka1983
4. nov 2016

Ahojte neporadite mi kde v blizmosti Namestia Hraniciarov je nejaka herna alebo kutik kde by som mohla zobrat 3r syna a 17mes dceru. Vsetko co som ja pozerala je bud doobeda cinost len pre nu alebo potom pre syna bez nej. Ale ja vyslovene chcem aby stravili cas spolu medzi detmi a budovali vztah k cudzim detom lebo ked bude vonku zle nech mam plan b a doma to maju uz okukane. Dakujem za info......

mariamaria88
4. nov 2016

Nic take v okoli namestia hran. nepoznam...ma napada jedine Miracollo.detska herna, funguju aj dooobeda,..Su na Fedinovej az...ale to je daleko pre vas..jedine nasadnut na mhd..96 al 68

maminka1983
autor
4. nov 2016

@mariamaria88
Sak to nic take v blizkosti neni

mariamaria88
4. nov 2016

hej...na taku petrzalku a pocet deti co tu je to smutne....

sissy27
4. nov 2016

baby nič v zlom... ale spýtajte sa vašich mám, ako s vami trávili čas, keď ste boli deti... bez kaviarní, bez detských centier, bez áut, keď najväčšia vymoženosť v domácnosti bola automatická pračka... a teda z nám. hraničiarov na fedinku aj pešo sa dá zájsť, nie je to taká diaľka...

maminka1983
autor
4. nov 2016

@mariamaria88
Presne a s 2 deckami preplnenom buse a vieš že som sklamaná že tu nič take nemáme len keď autom a to ja vodicak nemám

mariamaria88
4. nov 2016

@sissy27 myslim ze vacsina nasich mamin nas bachla do jasli a bolo vystarane...moja starsia potrebuje sa trochu tiez socializovat.ide zima..vonku j skaredo..doma to uz ani mna nebavi.nieto este ju...

sissy27
4. nov 2016

@mariamaria88 nie, neboli sme všetci v jasliach... a čo sa týka pobytu vonku - neexistuje zlé počasie, len zle oblečení ľudia... neviem, ja mám puberťáčku, jasle neboli, materské centrá len začínali, normálne sme chodili von každý deň, za každého počasia a vždy sa dala nájsť aktivita aspoň na tie dve-tri hodiny... a tma neznamenala, že treba utekať domov... no ale tak každý ako vie...

mariamaria88
4. nov 2016

@sissy27 Chodime von za kazdeho pocasia, aj doobeda, aj poobede...neviem ci som dobre pochopila zakladatelku ale jej islo hlavne o travenie casu jej deti s inymi detmi..

maminka1983
autor
7. nov 2016

Baby ja pravidelne chodim s deckami von ak pocasie pustu. Som nazoru ked leje alebo fuka severak sedim doma. Mne ide o to aby sa socializovali medzi inymi detmi a neboli len na mne alebo muzovy navyknuty. Kamosov mame ale povedcinou ich maminky su uz praci alebo maju ine aktivy vcase ked mi mozme kvoli obednemu spanku.